Trečiadienį Elektrėnų ledo rūmuose vykusiose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse gausiai savų sirgalių palaikoma Juodupės „Juodupės“ ekipa vos nepateikė sensacijos. Iki trečiojo kėlinio vidurio pirmavę juodupėnai po atkaklios kovos 2:4 (1:1, 1:0, 0:3) nusileido čempionato lyderei Elektrėnų „Energijos“ ekipai.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Juodupės“ žaidėjas Aleksejus Zubenko buvo nubaustas dviem baudos minutėmis, tačiau kiekybinio pranašumo „Energijai“ išnaudoti nepavyko. Vos tik sugrįžus A.Zubenko, Ilja Četvertako perdavimo sulaukęs Deividas Kazlauskas (3:50) stipriu smūgiu į tolimą viršutinį vartų kampą nuginklavo varžovų vartininką Simą Baltrūną ir išvedė šeimininkus į priekį - 1:0. Kėlinio viduryje „Juodupei“ kurį laiką pavyko įsitvirtinti „Energijos“ zonoje, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Vėliau svečiai dar keturias minutes žaidė mažumoje, tačiau kietai gindamiesi sugebėjo atremti visas „Energijos“ atakas. Kėlinio pabaigoje gausiai į Elektrėnus atvažiavusius „Juodupės“ sirgalius pradžiugino Konstantinas Isajevas (19:45), kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą - 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Energija“ 33 sekundes žaidė trise prieš penkis ir keturias minutes - keturi prieš penkis, tačiau sėkmingai gynyboje rungtyniavę šeimininkai sėkmingai nutraukdavo visas varžovų atakas.

Kėlinio viduryje „Juodupė“ vėl įsitvirtino „Energijos“ zonoje, o Artūras Katulis (32:26) smūgiu iš vidutinio nuotolio pirmą kartą išvedė svečius į priekį - 2:1.

Kėliniui artėjant į pabaigą tiek „Juodupė“, tiek „Energija“ dar turėjo gerų progų pelnyti įvarčius, tačiau sėkmė lydėjo vartininkus, kurie gaudė visus smūgius.

Trečiame kėlinyje toliau vyko be kompromisinė kova, kurioje netrūko kietos kovos. Šeštą kėlinio minutę Vytautas Jagelavičius smūgiu į galvą parbloškė „Juodupės“ žaidėją Aleksejų Zubenko, kuriam prireikė medikų pagalbos. Už tokį veiksmą „Energijos“ žaidėjas buvo nubaustas 2 + 10 baudos minučių.

Kėlinio viduryje „Juodupė“ surengė pavojingą ataką, tačiau „Energiją“ išgelbėjo Elvinas Karla, kuris smūgį atrėmė galva.

Jau netrukus „Energija“ pradžiugino sirgalius - Ilja Četvertakas praskrodė visą „Juodupės“ gynybą, o Edvinas Boroška (53:31) įgrūdo ritulį į vartus ir išlygino rezultatą - 2:2.