Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios rungtynės. „Liverpool“ sensacingai namuose 2:3 nusileido lygos autsaiderei „Swansea City“ ekipai.

Nugalėtojams du įvarčius įmušė Fernando Llorente, vieną pridėjo Gylfis Sigurdssonas. „Liverpool“ du įvarčius pelnė Roberto Firmino. Po šio pralaimėjimo „Liverpool“ su 45 taškais užima trečią turnyro vietą. Londono „Chelsea“ yra čempionato lyderė su 52 taškais. „Swansea City“ su 18 taškų pakilo į septynioliktą vietą.

„Manchester United“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Stoke City“ ekipa. 19-ąją minutę į savus vartus įsimušė Juanas Mata. Tik paskutinę rungtynių minutę komandą nuo pralaimėjimo išgelbėjo Wayne'as Rooney. Tai buvo jau 250-asis puolėjo įvartis Mančesterio klube ir jis tapo visų laikų rezultatyviausiu komandos žaidėju. Tai buvo jau tryliktos „Manchester United“ nepralaimėtos rungtynės iš eilės. Mančesterio klubas su 42 taškais liko šeštoje čempionato vietoje. „Stoke City“ su 28 taškais rikiuojasi devintas.

„Manchester City“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Tottenham Hotspur“ ekipa. Mančesterio ekipą į priekį išvedė Leroy Sané ir Kevino de Bruyne įvarčiai. Pirma rezultatą sušvelnino Bamidele Alli, o 77-ąją minutę rezultatą išlygino Heung-Min Sonas. „Manchester City“ su 43 taškais užima penktąją vietą. 46 taškus turinti „Tottenham“ ekipa atsilieka tik nuo „Chelsea“.