7
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. SCANPIX)

Praėjusią naktį NBA arenose žaidė visos keturios „lietuviškos“ komandos. Dvi iš jų laimėjo, dvi – patyrė pralaimėjimus.

7

„Toronto Raptors“ su Jonu Valančiūnu kiek netikėtai svečiuose 89:94 (21:25, 23:21, 21:22, 24:26) pralaimėjo vienai lygos autsaiderių „Philadelphia 76ers“ ekipai.

Lietuvis per 30 minučių įmetė 10 taškų (5/11 dvit.), sugriebė 16 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.

„New Orleans Pelicans“ namuose užtikrintai nugalėjo „Orlando Magic“ klubą 118:98 (32:29, 33:23, 27:21, 26:25), o Donatas Motiejūnas pirmą kartą pasirodė aikštėje likus 3 min. 26 sek., kai viskas jau buvo aišku – „Pelicans“ triuškino svečius.

Per trumpą atkarpą D.Motiejūnas dar spėjo pelnyti 2 taškus, kai jį metantį tritaškį pražanga sustabdė varžovai (2/3 baud.), ir atkovojo 1 kamuolį.

„New York Knicks“ parklupdė „Boston Celtics“ krepšininkus – 117:106 (31:34, 32:20, 25:29, 29:23).

Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas per 29 minutes surinko 17 taškų (4/9 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Golden State Warriors“ nesunkiai 121:100 (30:31, 26:25, 37:22, 28:22) pranoko „Oklahoma City Thunder“ ekipą.

Pralaimėjusių ekipai priklausantis Domantas Sabonis žaidė iki trečiojo kėlinio vidurio, o vėliau pasirodė tik paskutinėms ketvirtojo kėlinio minutėms, kai baigtis buvo aiški. 20-metis puolėjas per 15 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.