Lance‘ui Thomasui reikia apsauginės kaukės, o NBA naujokas Mindaugas Kuzminskas mielai tokią būtų panaudojęs rungtynėse su „Atlanta Hawks“. Rezultatas – lietuviui paleistas kraujas ir mėlynė paakyje.

L. Thomas patyrė kaulo prie akies skilimą, kai sekmadienį jį alkūne pavaišino „Raptors“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas. „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas teigė, kad Lance‘ui reikės apsauginės kaukės, kad galėtų tęsti sezoną, tačiau ši bus pagaminta tik po savaitės.

Panašiai kaip ir L. Thomas pirmadienį nukentėjo ir M. Kuzminskas, pirmą kartą šį sezoną pradėjęs rungtynes starto penkete. Trečiame kėlinyje Kentas Bazemore‘as kliudė dešinę lietuvio akį, kai atliko perdavimą. Ar kraujosrūva trumpam iš rikiuotės išvestą Mindaugą sutrikdė?

„Netgi padėjo, nes mane gerokai supykdė“, - tvirtino M. Kuzminskas. Jo sąskaitoje 14 taškų, penki atkovoti kamuoliai, du rezultatyvūs perdavimai per 38 minutes. Tiesa, lietuvio indėlio nepakako – „Knicks“ pralaimėjo 107:108.

Dėl L. Thomaso ir Kristapo Porzingio traumų atsirado vietos starto penkete M. Kuzminskui. Tai jau trečios rungtynės, kai lietuvis gauna solidų minučių aikštėje paketą (vidutiniškai 30,3 minutės) ir pasitikėjimą išnaudoja su kaupu – vidutiniškai pelno 14 taškų, atkovoja 3,7 kamuolio, atlieka 1,3 rezultatyvaus perdavimo, perima 1,3 kamuolio.