Italijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos devynerios 20-ojo turo rungtynės, po kurių čempionato lyderio Turino „Juventus“ pranašumas prieš artimiausią persekiotoją, „Roma“ klubą, ištirpo iki taško.

„Juventus“ futbolininkai išvykoje į Florenciją turėjo pripažinti „Fiorentina“ ekipos pranašumą – 1:2.

Nikola Kaliničiaus (37 min.) ir Milano Badeljo (54 min.) įvarčiai išvedė „Viola“ į priekį, o „Juve“ sugebėjo atsakyti tik vienu tiksliu Ginzalo Higuaino įvarčiu 58-ąją minutę.

Atsilikdami Italijos čempionai nesugebėjo rimtai prispausti šeimininkų prie vartų, nors G.Higuainas ir P.Dybala turėjo gerų progų išlyginamajam įvarčiui.

Tai buvo ketvirtasis „Juventus“ pralaimėjimas šį sezoną ir čempionų pranašumas (45 tšk.) nuo „Roma“ ekipos (44 tšk.) ištirpo iki taško. Tiesa, Turino ekipa sužaidusi vienu maču mažiau.

Radja Nainggolano įvartis 12-ąją mačo minutę padovanojo „Roma“ ekipai pergalę 1:0 prieš „Udinese“ išvykoje.