Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai (14-5) dominavo Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Prienuose, tačiau ketvirto kėlinio pabaigoje vos nepaleido pergalės.

LKL čempionate trečioje vietoje žengiantys vilniečiai po atkaklios kovos 73:68 (20:8, 15:20, 16:16, 22:24) palaužė laipteliu žemiau esančią Prienų-Birštono „Vytautą“ (10-9).

Likus trims minutėms Artūras Valeika dėjimu į krepšį buvo išvedęs buvusio „Lietuvos ryto“ trenerio Virginijaus Šeškaus treniruojamus Prienų krepšininkus į priekį dviem taškais.

Tačiau tada „Lietuvos rytą“ patraukė komandos naujokas Laimonas Kisielius.

Dvejus metus prieš tai Prienuose žaidęs puolėjas pataikė tritaškį, įdėjo kamuolį į krepšį ir padėjo Vilniaus klubui susigrąžinti didžiąją mačo dalį turėtą iniciatyvą.

Tomo Pačėso vadovaujama Vilniaus komanda šiame mače vertėsi be Artūro Gudaičio ir Deivido Gailiaus.

V.Šeškus rėmėsi tik aštuoniais žaidėjais. „Vytautui“ trūko Tomo Dimšos, Martyno Linkevičiaus.