Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Sostinėje trečiadienį startavo TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ filmavimai. Ant scenos suplūdo gausus būrys talentingų lietuvių. Tiesa, čia pasirodė ne tik tautiečiai. Vienas dalyvių – puikiai lietuviškai šnekantis kazachstanietis.

Į Lietuvą Konstantinas atvyko 2011 metais. Palikti gimtą kraštą vaikinas nusprendė vos baigęs mokyklą.

„Anglų mokytoja vis sakydavo, kad Lietuvoje yra puikus amerikietiško stiliaus universitetas. Tad baigęs gimnaziją susikroviau lagaminus ir atvykau čia“, – tv3.lt sakė verslo administraciją besimokantis vaikinas.

REKLAMA

Tačiau „Lietuvos talentuose“ jis demonstravo ne savo mokslines žinias. Vaikinas į sceną užlipo nešinas gitara – užgrojo ir uždainavo lietuviškai.

Jau septynerius metus gitara grojantis ir dainuojantis kazachstanietis sako, kad ši veikla – tik hobis.

„Atvykęs į Lietuvą greitai susiradau draugų. Būtent jie mane ir pastūmėjo dalyvauti projekte“, – tvirtino puikiai lietuvių kalbą įvaldęs užsienietis.

„Pagalvojau – kodėl gi nesudalyvavus. Šie metai Lietuvoje man paskutiniai, baiginėju universitetą“, – apie sugebėjimą džiaugtis gyvenimo teikiamomis galimybėmis prabilo Konstantinas.

Nors čia puikiai įsiliejo ir susirado būrį jį palaikančių bičiulių, vaikinas sako, kad likti Lietuvoje nežada. „Kol kas manęs čia niekas nelaiko“. – šypteli pašnekovas.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Lietuvos talentai

  Mindaugas Stasiulis, Mindaugas Rainys (nuotr. stop kadras)
  „Lietuvos talentų“ vedėjai atskleidė, kokių vienas kito savybių negali pakęsti (2) 2017.01.14 10:00 TV3 televizijos eteryje jau netrukus startuos šou „Lietuvos talentai“. Į perklausas atskubėjo gausus būrys panorusių pademonstruoti savo sugebėjimus. Tačiau ne tik šou dalyviai, bet ir komisijos nariai bei projekto vedėjai nustebins žiūrovus. Surinkta ypač profesionali komanda. Teisėjų kėdės atiteko Daliai ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Naglis Šulija „Lietuvos talentuose“: parodė, kaip skambės jo komentarai 2017.01.12 10:09 Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Iš kaimo glūdumos kilęs septyniolikmetis metė iššūkį Martynui Levickiui (8) 2017.01.11 22:11 Antradienį startavę „Lietuvos talentų“ filmavimai atnešė visą jūrą įspūdžių. Lietuva tikrai turi puikių talentų. Vienas jų – iš kaimo glūdumos kilęs Algirdas Vaičaitis. Septyniolikmetis – tikras akordeono virtuozas. Garliavos meno mokyklą lankantis vaikinas groja jau vienuolika metų.
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Puikiai lietuviškai dainuojantis kazachstanietis ryžosi avantiūrai 2017.01.11 19:00 Sostinėje trečiadienį startavo TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ filmavimai. Ant scenos suplūdo gausus būrys talentingų lietuvių. Tiesa, čia pasirodė ne tik tautiečiai. Vienas dalyvių – puikiai lietuviškai šnekantis kazachstanietis. Į Lietuvą Konstantinas atvyko 2011 metais. Palikti gimtą kraštą vaikinas ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  „Lietuvos talentuose“ – labai netikėtas teisėjų ketvertukas (3) 2017.01.11 16:25 Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų