Jau kelias savaites netyla skandalas vienoje Marijampolės mokyklų. Direktorius yra kaltinamas pakėlęs ranką prieš penktokę. Mieste jau spėjo kilti diskusija: ar gali vaikas normaliai užaugti ir vystytis, jeigu negavo beržinės košės?

„Čia ne skandalas, čia išpūstas burbulas“, - sako Marijampolės valdžia. Kas nutiko Marijampolės mokykloje? Ar direktorius sumušė mokinę?

Dabar penktokės tėvai sako, jog gyvena kaip ant parako statinės.

„Buvo vėlus sekmadienio vakaras, atvažiavo kelios mokyklos mokytojos prašyti, kad mes atsiimtume pareiškimą. Sakė, kad jis pasielgė nelabai gražiai, bet sakė, kad jūsų rankose mokyklos garbė“, - pasakojo mergaitės mama.

Moksleivės mama savo telefono ragelio stengiasi nebekelti. „Išgirdau baisiausių žodžių ir net grasinimų“, - prasitarė moteris.

Mama bando susivokti – negi reikėjo neginti savo vaiko, negi reikėjo tylėti?

„Su tuo nesusidūriau, man taip nebuvo. Nežinai, kur eiti, ką daryti, kaip kiekvienam pasiteisinti. Tai yra labai sunku“, - braukdama ašaras vardijo mergaitės mama. Moteris teigia, jog tokių pasekmių nesitikėjo. Jeigu būtų žinojusi, kad viskas taip rutuliosis – būtų mergaitę perkėlusi į kitą mokyklą ir tylėjusi. „Turbūt užjudinome kelmą su didelėmis šaknimis, kurį sunku išrauti“, - svarstė moteris.

REKLAMA

Kokios tai būtų šaknys – nesvarbu, tačiau kas pažįsta mokyklos direktorių, nesistebi. Savivaldybėje jis turi su kuo giminiuotis. Svotas dirba administracijos vadovu, o pats meras – savotiška giminė pagal partinę liniją.

Internetu transliuotame tarybos posėdyje meras to nė nebandė slėpti. „Gal jis ir kepštelėjo. Kuris iš mūsų išaugo nekepštelėtas tėvų? Taip, kad čia nieko baisaus nėra. Nė vieno neužmušė, o tik pabaudė“, - žaibavo žodžiais meras. Niekas neužmuštas – tai ir bėdos nėra, džiaugėsi jis, šiame moksleivės ir direktoriaus konflikte tikrai gindamas ne vaiką.

Daugiau žiūrėkite siužete

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (6)
  Komentuoti

  Kriminalai

  Policija nuotr. Broniaus Jablonsko
  Netoli Kalvarijos nuo kelio nuvažiavo keleivinis autobusas 2017.01.20 08:13 Vėlų ketvirtadienio vakarą netoli Kalvarijos nuo kelio nuvažiavo keleivinis autobusas. Žmonės rimčiau nenukentėjo. Pranešimas apie įvykį Bendrajame pagalbos centre gautas 23 val. 51 min., nelaimė įvyko kelyje Krosna-Kalvarija, iki Kalvarijos likus apie 8 kilometrus. Kalvarijos policijos komisariato viršininko Arvydo ...
  Policija nuotr. Broniaus Jablonsko
  Jonavos rajone – baisi žinia: bute rastas moters lavonas 2017.01.19 22:54 Vėlų ketvirtadienio vakarą policijos departamentas pranešė, kad Jonavos rajone, Žeimių miestelyje, Mokyklos gatvėje esančiame bute rastas moters lavonas sužeistu veidu.  Įtariamasis neblaivus 41 metų vyras uždarytas į areštinę. Įvykis tiriamas.
  Jaunas vairuotojas (nuotr. TV3)
  Neapgalvotas lenkimas jaunam vairuotojui sugriovė gyvenimą 2017.01.19 21:43 Drąsus, tačiau neapgalvotas lenkimo manevras jauną vairuotoją iš Pasvalio pasodino į teisiamųjų suolą. Mat lenkiant kilo masinė avarija, jos metu žuvo niekuo dėtas autobusiuko vairuotojas. Vos 22-ejų avarijos kaltininkas susitikti su būriu nukentėjusiųjų į Panevėžį atvyko lydimas tėčio. Nors vaikinas ...
  Moteris (nuotr. Policijos)
  Policija prašo pagalbos: padėkite atpažinti moterį su netikrais eurais (1) 2017.01.19 20:34 Praėjusį trečiadienį (sausio 11 d.) apie 19.30 val. Šiauliuose, prekybos centre "Saulės miestas" vienoje iš parduotuvių moteris pirko batus ir už juos atsiskaitė siuvenyrine 500 eurų kupiūra. Pasiėmusi batus ir 450 eurų grąžos iš parduotuvės pasišalino. Prieš tai ji bandė apsipirkti kitoje parduotuvėje, tačiau pardavėjai ...
  Kalėjimas (nuotr. Fotolia.com)
  Kyšininkavimas buvusį valdininką pasmerkė kalėjimui 2017.01.19 18:19 Apeliacinis teismas ketvirtadienį paskyrė realią dvejų metų laisvės atėmimo bausmę buvusiam ilgamečiam Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriui Alfonsui Šimkui. Buvęs valdininkas nuteistas už tai, kad iš privačios bendrovės vadovo Vytauto Nemunio 2008 metais kaip kyšį priėmė 2005 metų laidos ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų