Oksana Pikul-Jasaitienė (nuotr. asm. archyvo)

Oksana Pikul-Jasaitienė (nuotr. asm. archyvo)

Sausio 10-ąją atlikėja, verslininkė ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė atšventė savo 33-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris atskleidė didelės šventės neplanavusi, nes šiuo metu jai svarbiausia – šeima ir darbas.

„Pabūsime jaukiai su šeima. Nėra kada švęsti, mano galvoje sukasi daug įvairiausių projektų, darbų. Nebent mėnesio gale su draugėmis pažymėsime šią dieną. O šiandien – iki pietų darbai, o po to laikas šeimai“, - tv3.lt pasakojo jubiliatė.

Nors moteris didelės šventės neplanavo, ji sulaukė daugybės draugų ir gerbėjų sveikinimų, palinkėjimų. Taip pat dažnas į svečius užsuko ir su vienu pagrindinių gimtadienio akcentų – dovanomis. Trečiadienio rytą dainininkė padėkojo už tokias malonias staigmenas ir įsiamžino gėlių jūroje.

REKLAMA

„Ačiū, mieli draugai, už gimtadienio sveikinimus. Jų sulaukiau tiek daug! Geriausia dovana tėčio siurprizas mažyliui“, - pakomentavo dainininkė, įkėlusi visos šeimos nuotrauką.

Per pastaruosius metus į pramogų pasaulį su trenksmu ir naujais užmojais grįžusi Oksana tikina, kad ateinantys metai bus dar geresni.

„Metai bus nuostabūs (nusijuokia)! Daug kur skaičiau, kad Ožiaragiams šie ir kiti metai bus labai geri. Tiek darbo, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Esu pasiruošusi stipriai dirbti ir skinti vaisius“, - kalbėjo žinoma moteris.

Paklausta, ar kitąmet jos gerbėjai dar ne kartą išgirs Oksanos vardą, merginų grupės „Naujosios pupytės“ lyderė žada, kad taip. „Aš labai to tikiuosi. Stebinti aš nenoriu. Mano vizijose – nauji projektai, nauji darbai, naujos idėjos, nauja energija ir jėga. O ateinantys metai, tikiu, man atneš labai daug naujovių, pilnatvės ir darbo rezultatų“, - sakė ji.

Vienerių metukų sūnų Dominyką su krepšininku Simu Jasaičiu auginanti moteris džiaugiasi savo gyvenimu ir tikina, kad dabar ji visapusiškai laiminga.

„Sakoma, negalima laime džiaugtis garsiai. O kodėl negalima? Taip, aš esu laiminga. Mano stiprybė ir laimė yra kuriama mano pačios. Turiu sveiką gražią šeimą, mėgstamą darbą, turiu jėgų padaryti naujų, įdomių dalykų gyvenime. Esu laiminga moteris“, - kartu su tv3.lt džiaugėsi O. Pikul-Jasaitienė.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (1)
  Komentuoti

  Lietuvos įžymybės

  Restorano atidarymas (nuotr. Organizatorių)
  Garsenybės rinkosi į restorano sostinėje atidarymą 2017.01.20 09:12 Ketvirtadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į restorano „Peri Peri“ atidarymą. Susipažinti su meniu atvyko ir atlikėja, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė. Žinoma moteris jau ne pirmą kartą lankėsi šiame Žirmūnuose esančiame restorane ir nenusivylė. Dainininkė pasakojo, jog yra didelė vištienos gerbėja, o atrasti ...
  Indrė Burlinskaitė (nuotr. Vidaja Make-up)
  Indrė Burlinskaitė atrado tobulą įvaizdį? 2017.01.19 18:57 Fitneso trenere dirbanti Indrė Burlinskaitė dažniausiai dalijasi nuotraukomis iš sporto salės. Čia ji demonstruoja tobulas kūno formas, dėvi stilingus sportinius kostiumėlius. Neretai socialinėje erdvėje galima išvysti ir ypač seksualių kadrų, kuriuose ji pozuoja kartu su savo mylimuoju fitneso čempionu Liudu Vaisieta. ...
  Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė (nuotr. asm. archyvo)
  Dušo želės sudėtyje – staigmena: radijo laidų vedėja Raminta negali atsistebėti (2) 2017.01.19 17:44 „Power Hit Radio“ laidų vedėją Ramintą Vyšniauskaitę-Vasiliauskienę nustebino radinys ekologiškų prekių parduotuvėje. Čia ji apsilankė panorusi įsigyti priemonę šalčio nualintos odos būklei atstatyti. Įsigijusi pardavėjos rekomenduotą dušo gelį iš pradžių Raminta neatkreipė dėmesio į jo sudėtį. Etiketę atidžiai perskaitė ...
  Vaidas Baumila (nuotr. Eimanto Genio)
  Žiemos ralio finišas – drauge su Vaidu Baumila 2017.01.19 16:52 Pirmasis metų festivalis – „Halls Winter Rally” – finišuos įspūdingu renginiu. Sausio 28-ąją po ralio nugalėtojų apdovanojimų Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks nemokamas charizmatiškojo Lietuvos solisto Vaidoto Baumilos koncertas. Jį dovanoja Utenos miestas. „Greitis, puikios emocijos ir žiemos ...
  Iglė Bernotaitytė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Šou „Aš – superhitas“ himną įrašiusi Iglė: neturėti privatumo irgi yra negerai 2017.01.19 16:20 Jau vasario 4 dieną TV3 žiūrovus prie ekranų sukvies naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Sugrįš visų taip išsiilgtas realybės šou žanras. Tačiau prieš prasidedant tiesioginėms transliacijoms, šou rengėjų laukė sunkus darbas – kompetentinga komisija stebėjo pretendentų pasirodymus, tarp kurių – ir jau ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų