Indrė Stonkuvienė (nuotr. facebook.com)

Indrė Stonkuvienė (nuotr. facebook.com)

Jeigu jau pavargote nuo žiemiško šalčio, šios nuotraukos geriau ir nematyti. Modelis ir aktorius Žilvinas Tratas nusprendė šiek tiek paerzinti lietuvius. Socialinėje erdvėje pasidalijo vasaros karščiu alsuojančia asmenuke.

Egzotiškame Tailande, Pukete šiuo metu viešintis garsus vyras vienomis glaudėmis įsiamžino stoviniuodamas pakrantėje. „Žiema pagal mane“, – nuotrauką komentavo Ž. Tratas.

REKLAMA

+29 laipsnių temperatūra Tailande šiuo metu mėgaujasi ir verslininkas Danielius Bunkus su širdies drauge Viktorija Siegel. Prieš kelias valandas ji taip pat pasidalino kvapą gniaužiančiomis nuotraukomis iš šiltųjų kraštų.

„Dar viena graži diena įspūdžių ir prisiminimų taupyklėje“, – linkėjimus šąlantiems lietuviams siuntė V. Siegel.

V. Siegel ir D. Bunkus vieši Surat Thani mieste. Čia pat atostogauja ir dainininkės Nijolės Pareigytės-Rukaitienės bei televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės šeimos.

Nuo pavydėtinų vaizdelių, kuriais šiuo metu mėgaujasi garsios moterys, socialinė erdvė tiesiog mirga. Čia dvi bičiulės vieši su atžalomis.

„Kaip gera, kai vaikai šalia, ane, Stonkuviene?“, – dalindamasi ramybe dvelkiančia nuotrauka klausė N. Pareigytė-Rukaitienė.

Tuo tarpu paskutinė I. Stonkuvienės pasidalinta nuotrauka alsuoja dar didesne romantika. Nuo baseino krašto, ant kurio pozuoja žinoma moteris, atsiveria ypač egzotiškas kraštovaizdis.

„Tai reiškia, abu vaikučiai miega pokaituko“, – nuotrauką komentavo dviejų vaikų mama.

REKLAMA

Tailande vieši ir humoristas Mantas Katleris. Čia jis savaitgalį atšventė savo trisdešimtmetį.

„Savo geriausių draugų kompanijoje žengiu į ketvirtą dešimtį. Ačiū visiems už sveikinimus ir siunčiu jums didžiausius linkėjimus bei padėką. Gyvenimas prasideda 30-ies, kaip sakoma“, – nuotrauką, kurioje pozuoja ant to paties baseino, kaip ir I. Stonkuvienė, krašto, komentavo humoristas.

 

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Lietuvos įžymybės

  Restorano atidarymas (nuotr. Organizatorių)
  Garsenybės rinkosi į restorano sostinėje atidarymą 2017.01.20 09:12 Ketvirtadienio vakarą žinomi žmonės rinkosi į restorano „Peri Peri“ atidarymą. Susipažinti su meniu atvyko ir atlikėja, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė. Žinoma moteris jau ne pirmą kartą lankėsi šiame Žirmūnuose esančiame restorane ir nenusivylė. Dainininkė pasakojo, jog yra didelė vištienos gerbėja, o atrasti ...
  Indrė Burlinskaitė (nuotr. Vidaja Make-up)
  Indrė Burlinskaitė atrado tobulą įvaizdį? 2017.01.19 18:57 Fitneso trenere dirbanti Indrė Burlinskaitė dažniausiai dalijasi nuotraukomis iš sporto salės. Čia ji demonstruoja tobulas kūno formas, dėvi stilingus sportinius kostiumėlius. Neretai socialinėje erdvėje galima išvysti ir ypač seksualių kadrų, kuriuose ji pozuoja kartu su savo mylimuoju fitneso čempionu Liudu Vaisieta. ...
  Raminta Vyšniauskaitė-Vasiliauskienė (nuotr. asm. archyvo)
  Dušo želės sudėtyje – staigmena: radijo laidų vedėja Raminta negali atsistebėti (2) 2017.01.19 17:44 „Power Hit Radio“ laidų vedėją Ramintą Vyšniauskaitę-Vasiliauskienę nustebino radinys ekologiškų prekių parduotuvėje. Čia ji apsilankė panorusi įsigyti priemonę šalčio nualintos odos būklei atstatyti. Įsigijusi pardavėjos rekomenduotą dušo gelį iš pradžių Raminta neatkreipė dėmesio į jo sudėtį. Etiketę atidžiai perskaitė ...
  Vaidas Baumila (nuotr. Eimanto Genio)
  Žiemos ralio finišas – drauge su Vaidu Baumila 2017.01.19 16:52 Pirmasis metų festivalis – „Halls Winter Rally” – finišuos įspūdingu renginiu. Sausio 28-ąją po ralio nugalėtojų apdovanojimų Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks nemokamas charizmatiškojo Lietuvos solisto Vaidoto Baumilos koncertas. Jį dovanoja Utenos miestas. „Greitis, puikios emocijos ir žiemos ...
  Iglė Bernotaitytė (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Šou „Aš – superhitas“ himną įrašiusi Iglė: neturėti privatumo irgi yra negerai 2017.01.19 16:20 Jau vasario 4 dieną TV3 žiūrovus prie ekranų sukvies naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Sugrįš visų taip išsiilgtas realybės šou žanras. Tačiau prieš prasidedant tiesioginėms transliacijoms, šou rengėjų laukė sunkus darbas – kompetentinga komisija stebėjo pretendentų pasirodymus, tarp kurių – ir jau ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų