„Jeigu ten būčiau aš, pasirodymai būtų gražesni“, –  vaikystėje ištarė Karolina Stanionytė, ir net nesitikėjo, kad būtent ši frazė pakeis jos gyvenimą. Taip savo jėgomis pasitikėjusi mažo miestelio gyventoja dabar – viena garsiausių oro gimnasčių, savo įspūdingais pasirodymais atimanti amą net ir kitiems artistams. 

REKLAMA

Akylesni žiūrovai gali prisiminti, kad Karoliną jau yra matę. Ji 2011-aisiais metais dalyvavo į TV3 televizijos eterį grįžtančiame projekte „Lietuvos talentai“ ir pavergė tūkstančių širdis. Tuomet nepilnametė finale iškovojo net trečią vietą ir nusileido pagrindinį prizą laimėjusiam akordeonistui Martynui Levickui.

Tik jokio kartėlio ar apmaudo mergina nejaučia. Vaizdo interviu mergina atskleidė, kad vaikinas tapo geru draugu, o patirtis padėjo ne tik pelnyti žinomumą, dažnesnius koncertus, bet ir supratimą, kad daro tai, kas yra jos didžiausia gyvenimo aistra.

Tik vietos atsirado dar vienai gyvenimo svajonei. Nors dažnas nustemba išgirdęs, kokią specialybę pasirinko mergina, Karolina juokiasi: „Visi klausia: „Kaip tai suderinama?". Tad vienintelis dalykas, kuris šias veiklas sieja, esu aš“.

Apie gyvenimą po šou, pavydžius draugus ir svajones – atvirame vaizdo interviu.

Karolina iki šiol dėkoja už patirtį „Lietuvos talentuose“, todėl išbandyti savo jėgas primygtinai siūlo ir kitiems. Jei irgi tikite, kad galite geriau, pildykite dalyvio anketą ir tapkite žvaigžde! Anketą rasite ČIA.

 

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (2)
  Komentuoti

  Lietuvos talentai

  Mindaugas Stasiulis, Mindaugas Rainys (nuotr. stop kadras)
  „Lietuvos talentų“ vedėjai atskleidė, kokių vienas kito savybių negali pakęsti (2) 2017.01.14 10:00 TV3 televizijos eteryje jau netrukus startuos šou „Lietuvos talentai“. Į perklausas atskubėjo gausus būrys panorusių pademonstruoti savo sugebėjimus. Tačiau ne tik šou dalyviai, bet ir komisijos nariai bei projekto vedėjai nustebins žiūrovus. Surinkta ypač profesionali komanda. Teisėjų kėdės atiteko Daliai ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Naglis Šulija „Lietuvos talentuose“: parodė, kaip skambės jo komentarai (1) 2017.01.12 10:09 Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Iš kaimo glūdumos kilęs septyniolikmetis metė iššūkį Martynui Levickiui (8) 2017.01.11 22:11 Antradienį startavę „Lietuvos talentų“ filmavimai atnešė visą jūrą įspūdžių. Lietuva tikrai turi puikių talentų. Vienas jų – iš kaimo glūdumos kilęs Algirdas Vaičaitis. Septyniolikmetis – tikras akordeono virtuozas. Garliavos meno mokyklą lankantis vaikinas groja jau vienuolika metų.
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  Puikiai lietuviškai dainuojantis kazachstanietis ryžosi avantiūrai 2017.01.11 19:00 Sostinėje trečiadienį startavo TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ filmavimai. Ant scenos suplūdo gausus būrys talentingų lietuvių. Tiesa, čia pasirodė ne tik tautiečiai. Vienas dalyvių – puikiai lietuviškai šnekantis kazachstanietis. Į Lietuvą Konstantinas atvyko 2011 metais. Palikti gimtą kraštą vaikinas ...
  Atranka į „Lietuvos talentus“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
  „Lietuvos talentuose“ – labai netikėtas teisėjų ketvertukas (3) 2017.01.11 16:25 Populiariausias Lietuvoje televizijos projektas „Lietuvos talentai“ grįžta į eterį. Analogų Lietuvoje neturintis TV3 šou – proga pasirodyti ne tik dainuojantiems! Cirko artistai, magai, šokėjai – šiame projekte yra laukiami visi. „Šio projekto dalyviai žiūrovams kelia pačias įvairiausias emocijas. Vieni – žavesį, kiti – ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų