Anglijos „Premier“ lygoje ištryško įvarčių fontanas. Per keturias rungtynes krito net 18-ka įvarčių, pergales šventė Londono „Arsenal“, „Burnley“ ir „Swansea City“.

„Emirates“ stadione Londone „Arsenal“ 3:1 palaužė „Stoke City“ ekipą. Pirmieji įvartį mušė svečiai, kai nuo 11-kos metrų žymos pasižymėjo Charlie Adamas (29`). Tačiau tada tris tikslius smūgius pasiuntė Theo Walcottas (42`), Mesutas Oezilas (50`) ir Alexas Iwobi (75`).

„Burnley“ apgynė savo tvirtovę ir 3:2 nugalėjo „AFC Bournemouth“. Pirmi du įvarčius mušė šeimininkai, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Jeffas Hendrickas, o 17-ąją – Stephenas Wardas. Rezultatą sušvelnino Benikas Afobe (45`), tačiau dviejų įvarčių persvarą atstatė George`as Boydas (75`). Paguodos įvartį 90-ąją minutę pelnė Charlie Danielsas.

„Hull City“ po įtemptos kovos 3:3 savo aikštėje sužaidė su „Crystal Palace“. Iš pradžių į priekį išsiveržė šeimininkai, įvartį mušė Robertas Snodgrassas (27`), rezultatą lygino Christianas Benteke (52`), o į priekį svečius išvedė Wilfredas Zaha (70`). Du įvarčius per 6 minutes sumušė „Hull City“ (Adama Diomande 72`, Jake`as Livermore`as 78`). Rezultatą išlygino ir tašką išplėšė Fraizeris Campbellas (89`).

„Swansea City“ ekipa net 3:0 susitvarkė su „Sunderland“. Įvarčius nugalėtojams mušė Gylfi Sigurdssonas (51`) ir Fernando Llorente (54` ir 80`).