Jonas Mačiulis sužaidė antras pagal rezultatyvumą rungtynes šio sezono Eurolygoje ir padėjo Madrido „Real“ ekipai 96:91 parklupdyti savo buvusią komandą Kauno „Žalgirį“.

Iš pradžių lietuvis šovė tritaškį, kuris pradėjo „Real“ spurtą, o trečiajame kėlinyje pataikė du iš eilės ir varė kauniečius į neviltį.

Iš viso J. Mačiulis per 28 su puse minutės pelnė 10 taškų (3/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Real“: L. Dončič (4 atk. kam., 4 rez. perd.) 17, G. Ayon (7 atk. kam.) 14, F. Reyes (6 atk. kam.) 12, A. Randolph 11, O. Hunter ir J. Mačiulis po 10.

„Žalgiris“: K. Pangos (4/10 trit.) 19, B. Motum 17, P. Jankūnas 13, E. Ulanovas (6 atk. kam.) 12, A. Milaknis 11.