27
Madrido „Real“ – Dortmundo „Borussia“ (nuotr. SCANPIX)

UEFA Čempionų lygoje baigtas grupių etapas. Tikrą pažeminimą išvykoje patyrė „Leicester City“, reikalingą pergalę šventė Madrido „Real“. Teigiamą rezultatą pasiekė ir kaimynų lenkų Varšuvos „Legia“.

27

E grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ namuose 3:0 susitvarkė su „Monaco“ klubu. Įvarčius nugalėtojams pelnė Vladlenas Yurchenko (30`) ir Julianas Brandtas (48`), vieną į savo vartus įsimušė Morganas De Sanctis (82`).

Londono „Tottenham Hotspur“ nepateko į kitą etapą, tačiau trinktelėjo durimis ir 3:1 įveikė Maskvos „CSKA“. Pirmieji įvartį mušė rusai, 33-ąją minutę pasižymėjo Alanas Dzagoevas, tačiau tada Dele Alli (38`), Harry Kane`o (45`) ir Igorio Akinfeevo (78` į savo vartus) tikslūs smūgiai lėmė Londono klubo pergalę.

F grupė

Varšuvos „Legia“ namuose 1:0 palaužė Lisabonos „Sporting“ ekipą. Vienintelį įvartį 30-ąją minutę mušė Guilherme.

Madrido „Real“ neiškovojo pergalės ir 2:2 sužaidė su Dortmundo „Borussia“. Vokiečių klubas tokiu rezultatu džiaugėsi, nes užėmė pirmąją vietą grupėje. Pirmus du įvarčius pelnė madridiečiai, kai pasižymėjo Karimas Benzema (28` ir 53`), skirtumą sušvelnino Pierre`as-Emerickas Aubameyangas (61`), o išlygino rezultatą Marco Reusas (89`).

G grupė

„Brugge“ grupių etapą baigė pralaimėjimu 0:2 prieš „Koebenhavn“. Pirmąjį įvartį į savo vartus įsimušė Brandonas Mechele (8`), o skirtumą padidino Mathias Joergensenas (15`).

„Porto“ klubas savo aikštėje net 5:0 sumindžiojo Anglijos čempioną „Leicester City“. Įvarčius mušė Andre Silva (6` ir 64`), Jesus Corona (26`), Yacine Brahimi (44`) ir Diogo Jota (77`).

H grupė

Turino „Juventus“ namie 2:0 palaužė Zagrebo „Dinamo“. Įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas (52`) ir Daniele Rugani (73`).

Be įvarčių baigėsi rungtynės Lione, kur vietos „Lyon“ 0:0 sužaidė su „Sevilla“.