25
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. SCANPIX)

Permainingose rungtynėse Majamyje „Knicks“ po spurto trečiame kėlinyje ir sėkmingos paskutinio ketvirčio įveikė „Heat“ komandą 114:103. Greitoje kontratakoje pasižymėjusiam Mindaugas Kuzminskas krepšys nuo tritaškio linijos buvo tarsi užrištas.

25

Per 10 minučių prieš kelias dienas garbanas nusikirpęs M. Kuzminskas nugalėtojams pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Daugiausiai prie „Knicks“ pergalės prisidėjo Carmelo Anthony – 35 taškai, 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Kristapas Porzingis. Varžovų ekipoje nesulaikomi buvo slovėnas Goranas Dragičius – 29 taškai (iš jų 4/4 tritaškiai) ir Hassanas Whiteside‘as – 23 taškai ir 14 atkovotų kamuolių.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusi „Knicks“ komanda įsitaisė penktoje NBA Rytų konferencijos vietoje. Kitas rungtynes „Knicks“ trečiadienį namie žais su NBA čempione „Cleveland Cavaliers“ komanda.