Domantas Sabonis sužaidė dar vienas puikias rungtynes, Russellas Westbrookas buvo tiesiog neįtikėtinas, o „Oklahoma City Thunder“ (9-8) pergalę Denveryje išplėšė per pratęsimą. 132:129 (31:30, 31:33, 22:26, 38:33, 10:7) – tokiu rezultatu „Thunder“ įveikė „Denver Nuggets“ (6-10).

Starto sudėtyje pasirodęs D.Sabonis žaidė 28 minutes ir pelnė 13 taškų. Lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 3, 2 dvitaškius iš 4, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir dukart prasižengė.

D.Sabonis tapo dar vieno įspūdingo R.Westbrooko pasirodymo liudininku. „Thunder“ lyderis atliko trigubą dublį, pelnydamas 36 taškus, atkovodamas 12 kamuolių ir atlikdamas 18 rezultatyvių perdavimų. Net 24 taškus R.Westbrookas pelnė per ketvirtąjį kėlinį ir pratęsimą. Tiesa, krepšininkas prarado net 7 kamuolius.

„Thunder“ turėjo galimybę laimėti rungtynes per reguliarų laiką – R.Westbrookas likus 9,5 sek. baudų metimais išvedė „Thunder“ į priekį 122:119. Tačiau Stevenas Adamsas prasižengė prieš Jamalą Murray, atakavusį iš toli. Lygos naujokui rankos nedrebėjo – sumetė visas tris baudas.

Paskutinį R.Westbrooko metimą ketvirtajame kėlinyje blokavo Kenethas Fariedas, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 32 (11 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 21 (13 rez. perd.), Jamalas Murray 20, Emmanuelis Mudiay 17, Kennethas Fariedas 12, Jusufas Nurkičius 8.

„Thunder“: R.Westbrookas 36 (12 atk. kam., 18 rez. perd.), Victoras Oladipo 26, Joffrey Lauvergne 15, D.Sabonis 13, Enesas Kanteras 11, Anthony Morrow 10.