Šeštadienį Palangoje vykusios A lygos pereinamosios rungtynės tarp Pirmos lygos sidabro medalininkės „Palangos“ ir stipriausiame divizione prieškutinėje vietoje likusių Utenos „Utenio“ futbolininkų baigėsi svečių pergale 3:2.

Atrodė, kad uteniškiai nesunkiai įrodys, jog visa galva yra stipresni už savo priešininkus ir atsakomasis mačas Aukštaitijoje tebus formalumas.

„Utenis“ ilgai pirmavo 3:0, tačiau persvaros neišsaugojo ir mačo pabaigoje praleido du įvarčius.

Jau 2-ąją dvikovos minutę kamuolį į palangiškių vartus įmušė Igoris Poručinskis, 44-ąją jis rezultatą padvigubino, o triuškinti šeimininkus pradėjo Jurijus Vereščiakas (54 min.).

Vis dėlto 74-ąją minutę įvartį šeimininkams pelnė Donatas Navikas, o einant penktai pridėto laiko minutei po sumaišties „Utenio“ baudos aikštelėje pasižymėjo Mindaugas Bagužis.

Atsakomoji akistata „Utenio“ stadione įvyks lapkričio 6-ąją 14 val.