Panevėžio „Lietkabelis“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės turnyre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 72:75 nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ ekipai.

Pergalę nulėmė Petro Gubanovo tritaškis paskutinę akimirką. Panevėžiečiai dar turėjo šansą, tačiau Mindaugo Lukauskio tritaškis tikslo nepasiekė.

Pirmas kėlinys buvo klampokas abiem ekipoms, tačiau po jo „Lietkabelis“ pirmavo 18:16. Antrąjį ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo K. Lavrinovičius, bet pabėgti rusai neleido ir greitai persvėrė rezultatą (28:32). Vis dėlto su sirena tolimą bombą įšovęs K. Lavrinovičius prieš pertrauką vėl išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Po pertraukos komandos vėl žaidė taškas į tašką, o prieš lemiamą ketvirtį Panevėžio ekipa dar pirmavo 58:55. Viskas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Svečiai pirmavo, o Simas Galdikas išlygino rezultatą 72:72. G. Leonavičius suklydo, o žudančią tolimą bombą įsūdė P. Gubanovas. Nors M. Lukauskis dar metė tritaškį su sirena, jis skriejo pro šalį ir panevėžiečiai patyrė pirmą pralaimėjimą.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 17 (10 atk. kam., 29 naud. bal.), Mindaugas Lukauskis 13, Žygimantas Skučas 11, Gintaras Leonavičius 8.

„Nižnij Novgorod“: Petras Gubanovas 20, DeAndre Kane'as 17 (11 atk. kam.), Ivanas Strebkovas 11.