„Neptūnas“ pervažiavo varžovus iš Italijos

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – Dainiaus Adomaičio auklėtiniai antradienio vakarą „Švyturio“ arenoje 34 taškų skirtumu - 94:60 sutriuškino Varezės „Openjobmečio“ ekipą iš Italijos.

Uostamiesčio krepšininkai rungtynes pradėjo galingu spurtu – po Jerai Granto, Vytauto Šarakausko, Larry Drew ir Martyno Mažeikos dvitaškių bei baudos išsiveržė į priekį - 9:0.

Tada pasipylė taiklūs italų tritaškiai ir jau kėlinio viduryje komandas skyrė vos 1 taškas – 13:12 („Neptūno“ naudai). Tada iniciatyvos ėmėsi Tadas Klimavičius, Martynas Mažeika ir Mindaugas Girdžiūnas, geriat atstatę „Neptūno“ pranašumą – 24:17.

Antrąjį kėlinį penkiais iš eilės taškais pradėjo Tadas Klimavičius ir „Neptūno“ pranašumas jau išaugo iki dviženklio – 27:17, 35:22. Antrajame kėlinyje komandas jau skyrė 25 taškai - 53:28.

Ketvirtajame kėlinyje po Mindaugo Kačino prasiveržimo ir baudos bei Lauryno Beliausko tritaškio "Neptūno" pranašumas išaugo iki 34 taškų - 94:60.

Tai jau antroji (iš tiek pat galimų) „Neptūno“ pergalių FIBA Čempionų lygos turnyre – prieš savaitę klaipėdiečiai Turkijoje rezultatu 67:65 nugalėjo Ušako „Sportif“ ekipą.