Šakių „Vyčio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose 108:69 (26:17, 27:15, 28:19, 27:18) sutriuškino „Palangą“ (2/4).

„Vyčio“ komanda nuo varžovų tolti ėmė nuo pat pirmojo kėlinio ir jam įpusėjus turėjo dviženklį pranašumą – 15:5. Edgaras Stanionis dar pataikė du dvitaškius (19:5), tačiau varžovai priartėjo – 15:21. Antrajame kėlinyje „Vytis“ demonstravo dar geresnį puolimą ir atitrūko (53:32), o vėliau skirtumas peržengė 30 taškų ribą – 81:51.

Buvo aišku, kad pergalė atiteks „Vyčiui“, tačiau gerą nuotaiką Šakiuose sugadino Roko Čepanonio trauma. Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, aukštaūgis itin kraupiai susižalojo kelį ir jam prireikė medikų. Ilgai ant parketo gulėjęs ir skausmo kankintas R.Čepanonis galiausiai buvo išgabentas į ligoninę.

R.Čepanonio sezonas bus baigtas.

Vis tik ir be aukštaūgio indėlio šįkart „Vytis“ iškovojo pirmąją pergalę – 108:69.

„Vytis“: E.Stanionis 21, M.Užupis 18, P.Beliavičius (8 rez. perd.) ir T.Jagėla – po 14, P.Butkevičius (8 atk. kam.) ir E.Jezukevičius – po 10, D.Smithas 9, G.Maceina ir R.Čepanonis – po 6.

„Palanga“: J.Hudsonas 24 (8 kld.), A.Bertašius 13, M.Reminas ir J.Lathamas (8 atk. kam.) – po 8.