Vilniaus „Lietuvos rytas“ kovojo, tačiau nesugebėjo išvargti pergalės išvykoje prieš Maskvos srities „Khimki“ 76:71. Tai buvo pirmosios sostinės ekipos rungtynės EuroCup turnyre.

„Lietuvos rytas“ pirmajame kėlinyje puikiai gynėsi, neleido varžovams šeimininkauti, o, sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, po D. Gordono tritaškio, sostinės ekipa pirmavo 16:6. Deja, tačiau dviženklė persvara nesilaikė ilgai, o po kėlinio komandas skyrė vos taškas (20:21).

„Khimki“ ne tik artėjo, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai antrajame kėlinyje nesužaidus nei trijų minučių. „Lietuvos rytui“ nesisekė užpulti, o varžovai surengė keletą žaibiškų atakų ir išsiveržė į priekį 38:30. Vis dėlto vilniečiai atsigavo, priartėjo prie varžovų ir prieš didžiąją pertrauką komandas vėl skyrė vienas taškas 38:37.

Per pirmas 20 minučių sostinės klubą į priekį vedė Drew Gordonas, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Antroji rungtynių pusė, deja, priklausė „Khimki“ klubui, kurie iš lėto, tačiau susikrovė beveik dviženklę persvarą. Vilniečiai pralaiminėjo 8 taškais, likus žaisti apie 2 minutes, tačiau sugebėjo skirtumą sumažinti iki 2 taškų (73:71). Deja, apsiginti nepavyko, varžovai smeigė tritaškį, o D. Gordono bandymas atsakyti tuo pačiu nebuvo sėkmingas.