„Blooklyn Nets“ iškovojo pirmąją pergalę priešsezoninėse NBA rungtynėse, tačiau aikštėje šios komandos aprangą vilkintis Egidijus Mockevičius nepasirodė. Lietuvis nuo suolo stebėjo, kaip jo komandos draugai po itin sėkmingo žaidimo paskutiniame kėlinyje šventė pergalę 101:94.

Be E. Mockevičiaus aikštėje taip pat nepasirodė lyderis Bojanas Bogdanovičius, Isaiah Whiteheadas, Beau Beechas ir Carisas LeVertas. Buvęs „Žalgirio“ vidurio puolėjas pelnė 5 taškus per 8 minutes, tačiau net keturiskart suklydo.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo J. Linas. Jo sąskaitoje 21 taškas, įžaidėjas pataikė 5 tritaškius iš 8. Kitas rungtynes šeštadienį „Nets“ žais Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje, kur E. Mockevičius gali susitikti su Niujorko komandos naujoku Mindaugu Kuzminsku.