Nepaisant to, jog Andrija Kaludžerovičius nepasižymėjo, „SMScredit.lt A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė pergalių seriją iki aštuonių.

Titulą ginantys čempionai namuose 23-iojo turo mače užtikrintai 3:1 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“, įveikdami šį klubą ketvirtą kartą šiame sezone.

Rungtynių pradžioje svečiai rungtyniavo agresyviai ir nė kiek nenusileido turnyro lentelėje pirmaujantiems varžovams. Vieną kartą „Stumbro“ spaudimas privertė Liną Klimavičių atmesti kamuolį Sauliui Klevinskui, kurį pastarasis paėmė į rankas. Laisvo smūgio metu šeimininkams teko blokuoti du oponentų bandymus.

Visgi 21-ąją minutę kauniečiai šalia savo vartų sužaidė neapdairiai ir buvo nubausti. Pavelas Kotovas nesustabdė kamuolio bei suteikė progą „Žalgiriui“ kelti kampinį, kuris pasibaigė pirmuoju įvarčiu. L. Klimavičius galva numetė kamuolį link Matijos Ljujičiaus, kuris efektingu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Netrukus po Donovano Slijngardo perdavimo A. Kaludžerovičius neišnaudojo savo šanso, bet 34-ąją minutę „Stumbras“ vėl neapsigynė standartinės padėties metu. Šį kartą po Manto Kuklio pakelto kampinio galva puikiai smūgiavo vidurio gynėjas Mamadou Mbodjis.

Kėlinio pabaigoje kamuoliai šalia „Stumbro“ vartų skriejo po M. Kuklio bei Slavko Blagojevičiaus smūgių, o Roberto Vėževičiaus įvarčio teisėjas neįskaitė dėl užfiksuotos nuošalės.

Iš karto po pertraukos kauniečiai surengė keletą aštrių atakų, kuriose aktyviai dalyvavo po keitimo aikštėje pasirodęs brazilas Cristianas Alexas. Vis dėlto 64-ąją minutę „Stumbro“ entuziazmą dar labiau prislopino Vytautas Lukša, pasinaudojęs gynėjo suteikta laisve ir stipriu smūgiu nukreipęs kamuolį į artimą vartų kampą.

Per likusį laiką įvartį medžiojo tiek A. Kaludžerovičius, tiek po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Pilibaitis, tačiau žalgiriečiams daugiau pasižymėti nepavyko, o svečiai trečią pridėto laiko minutę sušvelnino rezultatą.

C. Alexui baudos aikštelėje atiteko kamuolys, tad legionieriui beliko tik tiksliai smūgiuoti iš arti. Tai – pirmasis brazilo įvartis „SMScredit.lt A lygoje“.

„Žalgiris“ vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusį Klaipėdos „Atlantą“ lenkia jau aštuoniais taškais, o „Trakus“ – dešimčia.