Lietuvos sportininkai baigė varžytis Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Paskutiniai iš lietuvių startavę bėgikai po finišo krimtosi dėl savo rezultato. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių maratono distancijoje lietuviai atsiliko ne tik nuo lyderių, bet ir nuo savo geriausių rezultatų.

Tarp 155 sportininkų, stojusių į 42 km 195 m distancijos startą, Remigijus Kančys užėmė 75-ąją vietą (2 val. 21 min. 10 sek.), o 111-tas buvo Valdas Dopolskas (2 val. 28 min. 21 sek.).

Legendiniame Rio de Žaneiro sambadrome finišo liniją pirmas kirto Kenijos atstovas Eliudas Kipchoge (2 val. 8 min. 44 sek.). Sidabrą iškovojo Etiopijos maratonininkas Feyisa Lilesa (2 val. 9 min. 54 sek.) bronzą – amerikietis Galenas Ruppas (val. 10 min. 5 sek.

Moterų maratoną Rio de Žaneiro žaidynėse įveikė trys Lietuvos lengvaatletės. Diana Lobačevskė finišavo 17-ta, Rasa Drazdauskaitė – 37-ta, Vaida Žūsinaitė – 38-ta.

Lietuvos sportininkai Rio de Žaneiro žaidynėse iškovojo keturis medalius. Sidabrą pelnė vyrų irklavimo porinės dvivietės įgula Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis. Bronzą iškovojo porinę dvivietę irklavusios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė, baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas, sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.