Praėjusiame ture nutraukęs nelaimėtų rungtynių seriją „Kauno Žalgiris“ pratęsė sėkmingą žaidimą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate, išvykoje lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidęs su į titulą nusitaikiusiu Klaipėdos „Atlantu“.

Pirmąjį mačo įvartį pelnęs klaipėdietis Maksimas Maksimovas rezultatyviausių žaidėjų sąraše pasivijo komandos draugą Abdoulą Syllą. Jų sąskaitose – po 8 tikslius smūgius.

Neskirtas baudinys į „Atlanto“ vartus ir iškart po to kritęs įvartis į kauniečių vartus buvo du pagrindiniai pirmojo kėlinio epizodai.

Nors jau pačioje jo pradžioje A.Sylla atsidūrė prieš vartus ir dvikovoje su pora gynėjų privertė Modestą Stonį palikti vartus ir atmušti kamuolį, vėliau uostamiesčio komandai sunkiai sekėsi pralaužti drausmingai žaidusią svečių gynybą.

Sužaidus pusvalandį, standartinės situacijos metu žalgiriečio Mariaus Miškinio smūgį krisdamas ranka sustabdė Justas Raziūnas. Arbitras pažeidimo neįžiūrėjo ir baudinio neskyrė, susilaukdamas didžiulio „Kauno Žalgirio“ nepasitenkinimo.

Negana to, prie svečių vartų nuskubėjęs „Atlantas“ surengė greitą ataką, A.Syllo perdavimą gražiai praleido Olegas Dmitrijevas, o M.Maksimovas preciziškai nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Klaipėdiečiams išsiveržus į priekį, įvarčio autorius ir toliau kėlė problemas savo varžovams tolimais bandymais. Dar iki pertraukos legionierius iš Rusijos sykį mušė į virpstą, vėliau pasiuntė kamuolį visai šalia virpsto.

„Kauno Žalgiris“ varžovams rimčiau grasino vos kartą, kai kėlinio pabaigoje pavojingas iš toli šovė Andrius Velička, priversdamas į smūgį reaguoti aikštės šeimininkų vartininką Marių Adamonį.

Antroji rugntynių dalis prasidėjo „Atlanto“ atakų banga. Po vienos jų, kamuolys atsimušė į Karolio Šilkaičio ranką, tačiau arbitro švilpukas tylėjo ir šį kartą.

Sužaidus valandą, klaipėdiečių vyr. treneris Konstantinas Sarsanija į aikštę metė Andrejų Paniukovą, tačiau išlyginamąjį įvartį pelnė „Kauno Žalgiris“. Po Andriaus Veličkos perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Tomas Bučma nesuklydo.

Lygiosios uostamiesčio ekipos netenkino, tačiau dar labiau link savo vartų atsitraukusio „Kauno Žalgiris“ M.Stoniui darbo praktiškai nesuteikė. Rungtynėse prieš „Lietavą“ švaisčiusių progą po progos, klaipėdiečių puolimas šį sykį buvo blankus.

Arčiausiai įvarčio buvo Domantas Šimkus, bet laimėjęs oro dvikovą saugas smūgiu galva mušė virš skersinio. Per arbitro kompensuotą laiką baudos smūgiu O.Dimtrijevas pataikė tiesiai į vartininką.

Savo galimybę įmušti turėjo ir kauniečiai. Mačo pabaigoje greitos atakos smūgis nepavyko įvarčio autoriui T.Bučmai, tačiau trūko nedaug, kad nesėkmingai atmušdamas kamuolį Vytas Gašpuitis jį nukreiptų į savo vartus.