Beveik po mėnesio pertraukos į čempionatą sugrįžęs čempionas po „Trakų“ nesėkmės praėjusiame ture įgavo pranašumą kovoje dėl titulo, kurį planuoja išlaikyti Utenoje.

Utenos „Utenis“ – Vilniaus „Žalgiris“. Liepos 23 dieną 18.30 val. Utena, „Utenio“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:1, 0:2

Aukštaitijos komanda prieš pertrauką sezone iškovojo dvi pergales, kurios leido ne tik pakilti iš turnyro lentelės dugno, bet ir atitrūkti nuo paskutinėje vietoje esančio „Kauno Žalgirio“ saugiu atstumu. Praėjusio turo mačas Klaipėdoje parodė, kad prieš stipresnius varžovus komanda savo visų pirma į gynybą orientuoto futbolo neatsisako ir, reikia pripažinti, „Atlantas“ pergalę tiesiog išvargo.

Atsidarius vasaros perėjimų langui, „Utenis“ ir toliau aktyviai vykdo pokyčius sudėtyje. Į ją sugrįžo praėjusiais metais Utenoje žaidęs ukrainietis Jurijus Vereščiakas bei prisijungė ir vienas naujokas – japonas Takuya Matsunaga. Jie pakeis „Vilniaus Vyčiui“ iki sezono pabaigos išnuomotus Arsenijų Buinickį ir Mykolą Krasnovskį. Utenoje nebematysime ir gynėjų Jurijaus Fliako bei Danieliaus Gunevičiaus.

Tuo tarpu čempionas „Žalgiris“ kovas šalies čempionate pastaruoju metu buvo nustūmęs į antrąjį planą ir visą savo dėmesį skyrė UEFA Čempionų lygai, sudėtį papildydamas būriu legionierių. Pirmosiose antrojo atrankos etapo rungtynėse prieš „Astana“ ekipą iš Kazachstano vilniečiai varžovui ne tik niekuo nenusileido, tačiau ir turėjo puikias galimybes laimėti. Kaip bepasibaigtų atsakomasis mačas svečiuose, tikėtis, kad „Žalgiris“ praras taškus Utenoje yra sunku, o pergalę, „Trakų“ riteriams laimėjus Marijampolėje, sostinės komanda iškovoti tiesiog privalo, norėdama išlaikyti lyderio poziciją pagal prarastus taškus.