Pirmąjį kėlinį tragiškai pradėję Lietuvos rinkinės žaidėjai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir 76:78 (15:23, 16:24, 23:20, 16:17) palaužė Ispaniją. Tai buvo jau antroji lietuvių pergalė prieš ispanus per 4 dienas.

Susitikimą daug geriau pradėjo ispanai, kurie greitai įgijo dviženklę persvarą 20:4, tačiau vėliau žingsnis po žingsnio Lietuvos rinktinė artėjo prie varžovų ir išlygino rezultatą 39:39.

Vėliau žaidimas vyko taškas į tašką, vis dėlto ilgiau pirmavo Lietuvos rinktinė ir sunkiai, bet iškovojo pergalę.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo po 15 taškų pelnę J. Valančiūnas (7 atk. kam.) ir M. Kuzminskas, 13 pridėjo R. Seibutis, 9 sumetė M. Grigonis.

Ispanijos rinktinėje rezultatyviausias su 12 taškų buvo S. Llullas, N. Mirotičius pridėjo 11 ir atkovojo 8 kamuolius. P. Gasolis sumetė 10, R. Fernandezas – 8 taškus.