34
Anglija – Islandija (nuotr. SCANPIX)

Islandija kuria tikrą futbolo pasaką. Kai paaiškėjo, kad mažosios šalies varžovė aštuntfinalyje bus Anglija, visi suskubo islandus nurašyti, tačiau žaidėjai parodė, kad gali nugalėti bet ką ir šventė sensacingą pergalę 2:1. Nors pirmieji į priekį išsiveržė anglai, kurie jau 4-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, islandai per 12 minučių pelnė du įvarčius ir išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos.

34

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Anglija: Joe Hart, Kyle Walker, Danny Rose, Gary Cahill, Chris Smalling, Raheem Sterling, Harry Kane, Wayne Rooney, Daniel Sturridge, Eric Dier, Dele Alli.

Islandija: Hannes Halldorsson, Birkir Sevarsson, Ragnar Sigurdsson, Johann Gudmundsson, Birkir Bjarnason, Kolbeinn Sigthorsson, Gylfi Sigurdsson, Kari Arnason, Jon Dadi Bodvarsson, Aron Gunnarsson, Ari Skulason.

4` 11 metrų baudinys į islandų vartus! Vartininkas Hannesas Halldorssonas prasižengia, o Wayne`as Rooney muša įvartį!

6` Įvartis į anglų vartus! Gynėjai pramiega R. Sigurdssoną, kuris lygina rezultatą! Kokia rungtynių pradžia!

18` Neįtikėtina! Kolbeinnas Sigthorssonas muša antrąjį islandų įvartį! Tikra šventė Islandijos sirgalių sektoriuje! 2:1 mažoji šalis priekyje!

28` H. Kane`as stipriai smūgiuoja į vartus, tačiau patikimai žaidžia vartininkas.

45` Anglams išlyginti rezultato nepavyko, o teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą.

55` Per save smūgiuoja pirmojo Islandijos įvarčio autorius R. Sigurdssonas, tačiau kamuolys, anglų laimei, skrieja tiesiai į J. Hartą.

73` Birkiras Sevarssonas smūgiuoja virš vartų. Nors anglai ir bando kurti, tačiau šaudo tuščiais šoviniais ir nieko labai pavojingo nesurezga.

79` H. Kane`o smūgį galva gaudo islandų vartininkas.

83` Greita islandų ataka, Johanno Gudmundssono smūgis į vartus, tačiau J. Hartas kamuoolį atmuša.

90` Islandai apgina savo tvirtovę! Laimi rungtynes ir išsiunčia anglus namo! Neįtikėtina sensacija!

Kitose šios dienos aštuntfinalio rungtynėse pergalę 2:0 šventė italai, įveikę čempionų titulą gynusią Ispaniją.