37
Vokietija – Slovakija (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio čempionai, B grupėje pirmąją vietą užėmę vokiečiai pirmajame atkrintamųjų varžybų etape stojo į kovą su viena iš keturių geriausių trečiąją vietą grupėje užėmusių komandų – Slovakija. Komandos susitiko gegužės 29 dieną, kur draugiškose rungtynėse slovakai laimėjo, o tai suteikė, kaip vėliau paaiškėjo, bereikalingų vilčių sirgaliams. Vokietija be problemų sudorojo varžovus 3:0

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Vokietija: Manuel Neuer, Jonas Hector, Mats Hummels, Sami Khedira, Mesut Ozil, Julian Draxler, Thomas Muller, Jerome Boateng, Toni Kroos, Joshua Kimmich, Mario Gomez.

Slovakija: Matuš Kozačik, Peter Pekarik, Martin Škrtel, Jan Durica, Norbert Gyomber, Vladimir Weiss, Patrik Hrošovsky, Milan Škriniar, Marek Hamšik, Juraj Kucka, Michal Duriš.

7` Gera proga vokiečiams, tačiau S. Khedira galva smūgiuoja virš vartų.

8` Įvartis! Puiki vokiečių pradžia. Kamuolio nestabdęs J. Boatengas siunčia kamuolį į apatinį vartų kampą ir išveda Vokietiją į priekį!

13` 11 metrų baudinys į Slovakijos vartus! Geltona kortele už pražangą baudžiamas Martinas Škrtelis.

14` M. Ozilo smūgiuotą kamuolį atmuša M. Kozačikas! Vokiečiai neišnaudoja 11 metrų baudinio.

25` Puikią progą turi M. Ozilas, tačiau kamuolys švilpia pro pat virpstą.

40` Nuostabi Slovakijos ataka ir dar nuostabesnis M. Neuerio žaidimas. Į vartus smūgiavo J. Kucka.

43` Mario Gomezas muša antrąjį vokiečių įvartį! Pasaulio čempionai priekyje jau 2:0!

45` Baigėsi pirmasis kėlinys.

50` J. Kucka smūgiuoja, tačiau kamuolys skrieja tiesiai į M. Neuerio rankas.

58` Keletas Slovakijos baudos smūgių, tačiau į vartų stačiakampį pataikyti nepavyksta.

63` Julianas Draxleris atsiduria laiku ir vietoje bei siunčia kamuolį į tinklą, vokiečiai jau 3:0 triuškina slovakus!

68` Pavojingas Jano Duricos baudos smūgis, tačiau kamuolys lekia šalia virpsto.

85` Trijų įvarčių pranašumą įgiję vokiečiai numušė tempą ir ramiai laukia rungtynių pabaigos.

90` Rungtynės baigėsi, vokiečiai švenčia nesunkią pergalę.