49
Prancūzija – Airija (nuotr. SCANPIX)

A grupės nugalėtojų, turnyro šeimininkų prancūzų varžovai aštuntfinalyje buvo Airijos futbolininkai, kurie į atkrintamųjų varžovų traukinį įšoko paskutinėmis akimirkomis. Nors favoritai ir buvo aiškūs, bet faktas Airijos įvartis jau trečiąją rungtynių minutę buvo sukaustęs visą Prancūziją. Tačiau antrajame kėlinyje iššovęs A. Griezmannas pelnė su įvarčius per 3 minutes ir palaidojo airių viltis.

49

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Prancūzija: Hugo Lloris, Patrice Evra, Adil Rami, N`Golo Kante, Antoine Griezmann, Dimitri Payet, Olivier Giroud, Blaise Matuidi, Paul Pogba, Bacary Sagna, Laurent Koscielny.

Airija: Darren Randolph, Seamus Coleman, Richard Keogh, James McCarrthy, Shane Long, James McClean, Shane Duffy, Jeff Hendrick, Stephen Ward, Robbie Brady, Daryl Murphy.

2` Štai taip! 11 metrų baudinys į Prancūzijos vartus! Prasižengė P. Pogba.

3` Robbie Brady įmuša ir Airija priekyje 1:0!

8` D. Payet smūgiuotą kamuolį gaudo vartininkas.

8` A. Griezmannas galva smūgiuoja virš vartų, prancūzai siekia kuo greičiau lyginti rezultatą. Sunkios ir labai svarbios minutės airiams.

18` Puikus A. Griezmanno smūgis galva, tačiau ir vėl patikimai žaidžia Darrenas Randolphas.

22` Pavojingas airių šūvis, tačiau kamuolį atmuša H. Lloris.

24` Kaip žaidžia airių vartininkas! Kažkas neįtikėtino! Puikus P. Pogba baudos smūgis, tačiau D. Randolpho sienos pramušti kol kas nėra šansų.

45` Kokia sumaištis airių baudos aikštelėje, tačiau eilę smūgių blokuoja gynėjai, baigiasi pirmasis kėlinys, Prancūzijai airių gynybos užkardų pramušti vis dar nepavyko.

52` Puiki airių ataka, tačiau prancūzai apsigina.

53` Pavojingas D. Payet smūgis, tačiau į vartus pataikyti nepavyksta.

55` B. Matuidi pabando smūgiuoti iš toli, tačiau vėl gerai žaidžia airių vartininkas.

58` A. Griezmannas muša išlyginamąjį įvartį! Tikslus smūgis galva, įdomu, ar nepalūš airiai po praleisto įvarčio?

61` Antrasis Prancūzijos ir A. Griezmanno įvartis per tris minutes! Šeimininkai jau priekyje 2:1!

66` A. Griezmannas siaučia! Prancūzas išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau iš nugaros jį nušienavo Shane`as Duffy, kuris nubaustas raudona kortele! Airija lieka su 10 žaidėjų aikštėje.

77` Andre-Pierre Gignacas šauna į skersinį.

86` Pavojingas J. Walterso smūgis šalia vartų.

90` Airija liūdi, Prancūzija švenčia. Dramatiškas ir įvairiausių įvykių kupinas rungtynes, rezultatu 2:1, laimi prancūzai.