Maskvoje vykstančiose Senojo žemyno baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse pirmaisiais bandymais į sprinto (200 m ) rungties finalus nepateko nei Ignas Navakauskas, nei Rūta Dagytė.

Kiek geriau atrankoje sekėsi kanojininkei Rūtai Dagytei, kuri 200 m antrajame plaukime įveikė per 53,080 sekundės ir, aplenkusi vieną varžovę, finišavo penkta. Lietuvę nuo trečiosios vietos ir tiesioginio kelialapio į finalą skyrė 3,408 sekundės.

Baidarę irklavęs Ignas Navakauskas trečiajame atrankos plaukime sugaišo 42,144 sekundės ir liko paskutinis – šeštas. Šioje vyrų rungtyje tiesioginį kelialapį į finalą iškovojo tik šį atrankos plaukimą laimėjęs britas Liamas Heathas (34,636 sek.).

Kiek anksčiau vietą finale užsitikrino kanojininkas Henrikas Žustautas.

Šeštadienį 200 m nuotolio atrankoje dar startuos dvivietės baidarės įgula – Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.

Maskvoje vykstančiose Senojo žemyno baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse sekmadienį 200 m sprinto rungties finaluose startuos trys Lietuvos įgulos – kanojininkas Henrikas Žustautas, dvivietę baidarę irkluojantys Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas bei baidarininkas Ignas Navakauskas.

Jei pirmosios dvi įgulos į finalą pateko tiesiausiu keliu, tai Ignui Navakauskui kelialapį į finalą pavyko iškovoti pusfinalio plaukime. Lietuvis šeštadienį nuotolį įveikė per 34,940 sekundės ir užėmė trečią vietą.

Lietuvį antrajame pusfinalio plaukime aplenkė tik rusas Jevgenijus Lukancovas (34,544 sek.) bei ispanas Carlosas Garrote (34,692 sek.).

Nepasisekė kanojininkei Rūtai Dagytei, kuri 200 m moterų pusfinalyje įveikė per 55,432 sekundės ir liko penkta bei galutinėje įskaitoje užėmė keturioliktą vietą.

Nuo trečiosios pozicijos, garantavusios vietą finale, lietuvę skyrė 1,616 sekundės.