22
Šveicarija – Lenkija (nuotr. SCANPIX)

EURO 2016 aštuntfinalis: lenkai 11 metrų baudinių serijoje neklydo

Krito neįtikėtinas įvartis, video

Lenkija EURO 2016 turnyre dar nėra praleidusi įvarčio, o iš paskutinių 10-ies tarpusavio rungtynių šveicarai laimėjo vos vienas. Abi komandos grupių etapą baigė antroje vietoje ir atidaro aštuntfinalio mūšius Prancūzijoje.

22

Rungtynių eiga

0` Startinės komandų sudėtys

Šveicarija: Yann Sommer, Stephan Lichtsteiner, Haris Seferovič, Granit Xhaka, Valon Behrami, Ricardo Rodriguez, Blerim Džemaili, Admir Mehmedi, Johan Djourou, Fabian Schar, Xherdan Shaqiri.

Lenkija: Lukasz Fabianski, Michal Pazdan, Artur Jedrzejczyk, Krzystof Maczynski, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki, Kamil Glik, Jakub Blaszczykowski, Lukasz Piszczek.

1` Grubi šveicarų klaida, šansą turi lenkai, tačiau A. Milikas nepataiko į nesaugomus vartus.

10` Pirmas 10 minučių sėkmingiau žaidė Lenkija, kuri kuria, bet dar nepasižymėjo. Šveicarija nesukuria visiškai nieko ir atrodo daug prasčiau.

33` Dar vienas geras A. Miliko šansas, tačiau kamuolys ir vėl į vartų plotą neskrieja.

35` Puiki pirma šveicarų proga, tačiau galva Fabianas Scharas smūgiuoja tiesiai į vartininką.

39` Pirmasis Europos čempionato atkrintamųjų varžybų įvartis, o jį muša lenkas Jakubas Blaszczykowskis. Lenkija pasižymėjo po greitos kontratakos!

78` Nors antrojo kėlinio pradžia buvo nuobodi ir nei vieni nieko nesukūrė, tačiau rungtynės artėja prie pabaigos ir šveicarai žino, kad įmušti jiems – tiesiog būtina. Į skersinį šauna Haris Seferovičius.

82` Nerealu! Koks įvartis! Xherdanas Shaqiri! Per save. Neįtikėtina. 1:1.

90` Pagrindinis rungtynių laikas taip ir baigėsi, tad komandos žais pratęsimą.

115` Pirmajame pratęsimo kėlinyje nieko įdomaus neįvyko. Panašu, kad matysime 11 metrų baudinių seriją.

120` Komandoms per pratęsimą įmušti nepavyko, todėl bus mušami 11 metrų baudiniai.

120` Vienintelis Granitas Xhaka pramušė baudinį serijos metu ir to pakako, kad nei karto nepramušę lenkai keliautų tarp 8 stipriausių Europos komandų.