Penktadienį Italijoje prasidėjo tarptautinės 53-osios „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir keturi lietuviai.

Sėkmingai atrankos plaukimuose startavo ir į savo rungčių finalus pateko Rūta Meilutytė bei Giedrius Titenis.

100 m krūtine penktajame atrankos plaukime olimpinė čempionė R. Meilutytė sugaišo 1 minutę 8,08 sekundės ir liko antra. Ji finiše 0,38 sekundės nusileido greičiausiai atrankoje plaukusiai švedei Jennie Johansson.

Bendroje įskaitoje tarp 43-jų šios rungties dalyvių R. Meilutytė liko trečia. Ją aplenkė ir ketvirtą atrankos plaukimą laimėjusi italę Arianną Castiglioni (1:07,94).

Giedrius Titenis 100 m krūtine atrankoje sugaišo 59,72 sekundės ir, 0,03 sekundės pagerinęs pačiam priklausiusį varžybų rekordą, laimėjo ne tik šeštąjį plaukimą, bet ir buvo greičiausias tarp visų 54-ių atrankos dalyvių). Vienintelis greičiau nei per minutę atrankoje plaukęs lietuvis daugiau nei sekunde aplenkė antrą bei trečią vietas šios rungties atrankoje užėmusius atitinkamai vokietį Christianą Vom Lehną (1:00,95) bei italą Andreą Toniato (1:01,93).

Penktadienį atrankoje dar plauks Mindaugas Sadauskas (50 m laisvu stiliumi), Tadas Duškinas (100 m peteliške) bei 100 m laisvu stiliumi atrankoje jėgas išmėgins ir Rūta Meilutytė.