Jūrmaloje vykusiame pirmajame Latvijos paplūdimio tinklinio čempionato etape sėkmingai pasirodė Arno Rumševičiaus ir Pauliaus Matulio duetas, iškovojęs sidabro medalius.

Lietuviai F grupėje laimėjo abu susitikimus ir užėmė pirmąją vietą. Aštuntfinalyje mūsiškiai 2:0 (21:11, 21:12) nugalėjo Marį Orupą ir Uldį Baranovą, ketvirtfinalyje 2:0 (21:13, 21:12) įveikė trečiąjį reitingą turnyre turėjusius Tomą Benjavą ir Armandą Abolinį, pusfinalyje 2:1 (21:13, 19:21, 15:13) pranoko Kasparą Salminį ir Raimondą Vilmanį, o finale 0:2 (15:21, 17:21) nusileido antriems pagal skirstymą Aleksandrui Solovejui ir Tomui Šmediniui.

Kita Lietuvos poras Edvinas Vaškelis ir Matas Navickas pasiekė aštuntfinalį, bet jame 0:2 (12:21, 18:21) pralaimėjo T. Benjavui ir A. Aboliniui.

Antrasis Latvijos čempionato etapas birželio 10-12 dienomis vyks Rygoje.

Tuo tarpu Lietuvos pirmenybės startuos jau ateinantį savaitgalį. Birželio 4-5 dienomis pirmasis Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio čempionato etapas vyks Rokiškyje, "Velykalnio" bendruomenės aikštelėse (Sporto g. 13).