Vengrija į Europos čempionatą pateko pirmą kartą po to, kai 1972-siais iškovojo 4-ąją vietą ir tais pačiais metais pelnė sidabro medalius Olimpinėse žaidynėse. Jau daugiau kaip 40 metų titulų neiškovojusi šalis per plauką pateko ir į šių metų čempionatą.

Visiems gerai žinomų pavardžių vengrai neturi. Labiausiai išsiskiriantis žaidėjas yra Tomasas Priškinas, atstovaujantis Bratislavos „Slovan“. Praėjusiame sezone puolėjas mušė 11 įvarčių per 26 rungtynes. Jis taip pat pasižymėjo ir lemiamose Vengrijos rungtynėse su Norvegija, po kurių ir paaiškėjo, kad šalis žais Europos čempionate. Nuo 2005-ųjų nacionalinėje komandoje žaidžiantis T. Priškinas, vilkėdamas šalies marškinėlius, yra įmušęs 17 įvarčių.

Net 100 rungtynių Vengrijos komandoje jau sužaidęs 40-metis vartininkas Gaboras Király taip pat gali suvaidinti svarbų vaidmenį Europos čempionate. Patirties tokiuose klubuose kaip „Crystal Palace“, Lėverkuzeno „Bayer“ ar „Fulham“ prikaupęs vartų sargas vis dar turi parako ir gins savo komandos vartus Europos čempionate.

Kelias į senojo žemyno pirmenybių finalinį etapą vengrams lengvas nebuvo. Trečiąją vietą F atrankos grupėje užėmę vengrai dėl bilieto į turnyrą turėjo žaisti su Norvegijos ekipa ir tik po jos pateko į Europos pirmenybes. Viso atrankos ciklo metu nei vienas žaidėjas nemušė daugiau nei du kartus, todėl aiškaus atakų lyderio ten išskirti neina.

Ko yra verta, Vengrija Europos čempionato F grupėje bandys įrodyti žaisdama su Austrijos, Islandijos ir Portugalijos komandomis.