Antradienį antrosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse čempiono titulą ginantis „Golden State Warriors“ klubas namuose stebint 19,6 tūkst. žiūrovų po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinuko 110:99 (21:34, 30:25, 25:28, 34:12) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ komandą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-0.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje „Golden State Warriors“ krepšininkai laimėjo 118:106 (37:17, 28:34, 28:22, 25:33). 27 taškais prie pergalės prisidėjo Klay'us Thompsonas, 17 – Draymondas Greenas (14 atkovotų kamuolių), 15 – Andre Iguodala, 14 – Shaunas Livingstonas, 13 – Harrisonas Barnesas.

Svečiams 25 taškus pelnė Damianas Lillardas, 22 – CJ McCollumas, 14 – Al-Farouqas Aminu, 12 – Geraldas Hendersonas, 11 – Maurice'as Harklessas.

Dabar serija keliasi į Portlandą, kur šeštadienį ir pirmadienį bus žaidžiamos trečiosios bei ketvirtosios serijos rungtynės.