Antradienį pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu namuose, stebint 19,8 tūkst. žiūrovų, po pratęsimo 96:102 (18:18, 25:23, 20:27, 27:22, 6:12) nusileido Majamio „Heat“ krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas pelnė 24 taškus ir pagerino savo asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA atkrintamosiose varžybose. Be to jis po krepšiais atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 41 žaidimo minutę (41:10) J. Valančiūnas pataikė 10 dvitaškių iš 16 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

22 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 19 – Terrence'as Rossas, po 10 – DeMarre'as Carrollas ir Cory's Josephas.

26 taškus nugalėtojams pelnė Goranas Dragičius, 24 – Dwyane'as Wade'as, 16 – Joe Johnsonas, 11 – Joshas Richardsonas, 10 – Loulas Dengas.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Toronte.