Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos tris 36-to turo rungtynės. Savo šansą čempionais tapti turėjo „Leicester“ ekipa, tačiau „lapės“ išvykoje lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su Mančesterio „United“ klubu.

Pirmoje pozicijoje esančiai „Leicester“ reikėjo pergalės norint tapti čempionais, tačiau šio momento dar teks palaukti. Louiso Van Gaalo treneruojama „United“ ekipa savo sirgalių akivaizdoje nė neketino nusileisti čempionato lyderiams, mat „raudonieji velniai“ dar turi minimalių šansų patekti į Čempionų lygą.

Jau 8-ąją rungtynių minutę po Anthony Martialio smūgio „Man United“ išsiveržė į priekį. Neilgai trukus, 17-ąją minutę jamaikietis Wesas Morganas tiksliu smūgiu su galva nuginklavo Davidą de Geą ir sugrąžino pusiausvyrą rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje ekipos pavojingesnių progų nebesukūrė, o antrajame kėlinyje tiek viena, tiek kita ekipa švaistė savo progas. Visas „Old Trafford“ stadionas sukilo 86-ąją minutę. Baudos aikštelėje krito Memphis Depay ir kilo klausimas ar 11 m. baudinys ir antra kortelė „Leicester“ saugui D.Drinkwateriui, ar švilpukas dėl M.Depay vaidybos. Visgi teisėjas įžvelgė D.Drinkwaterio pražangą ir anglas prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau pagrindinis rungtynių teisėjas Michaelis Oliveris pražangą fiksavo šalia baudos aikštelės. Per likusį laiką „Leicester“ mažumoje atsilaikė prieš šeimininkų atakas ir iškovojo lygiąsias.

„Leicester“ prieš antroje vietoje esančią Londono „Tottenham“ ekipą pirmauja 8 taškais likus dviem turams, tačiau „Tottenham“ 36-to turo rungtynes žais pirmadienį prieš „Chelsea“. Jeigu „Tottenham“ nelaimės – „Leicester“ taps „Premier“ lygos čempionais. Mančesterio „United“ liko 5-oje vietoje su 60 taškų ir 4 taškais atsilieka nuo „Man City“ ekipos.

„Southampton“ 4:2 Mančesterio „City“

25' S. Long [1:0]

28' S. Mane [2:0]

44' K. Iheanacho [2:1]

57' S. Mane [3:1]

68' S. Mane [4:1]

78' K. Iheanacho [4:2]