Dvidešimt septintą pergalę Ispanijos aukščiausiosios futbolo lygos (La Liga) XXXVI turo rungtynėse iškovojo ir dvidešimties komandų turnyro lyderės poziciją susigrąžino čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (85 tšk.) vienuolikė, šeštadienį vėlai vakare svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjusi tryliktojoje pozicijoje likusią Sevilijos „Real Betis“ (41 tšk.) ekipą.

Po įvartį į šeimininkų vartus antrajame kėlinyje po tikslių Lionelio Messi perdavimų įmušė Ivanas Rakitičius (50 min.) ir Luisas Suarezas (81 min.).

Aikštės šeimininkai nuo 35 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Heiko Westermanno (35 min.).

Taip pat 85 taškus turi ir antroje vietoje esantys Madrido „Atletico“ futbolininkai, o tašku nuo lyderės atsilieka trečiojoje pozicijoje esantis Madrido „Real“ klubas.

Vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujama Barselonos „Espanyol“ komanda su 37 taškais – penkiolikta.

Kitose šeštadienį vėlai vakare pasibaigusiose rungtynėse „Granada“ vienuolikė namuose 3:2 (2:2) įveikė devintojoje pozicijoje likusią „Las Palmas“ (43 tšk.) ekipą ir su 36 taškais pakilo į šešioliktą vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Rubenas Rochina (13 min.), Youssefas El Arabi (22 min.) ir Ricardo Costa (70 min.), o svečių gretose abusyk pasižymėjo Jonathanas Viera (3 ir 12 min.).

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

19.„Getafe“ 35 8 8 19 33:64 32

20.„Levante“ 35 7 8 20 33:63 29 Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 35 įvarčiai – Luisas Suaresas („Barcelona“).