Ledo ritulio čempionato bronzą iškovojo Rokiškio „Rokiškis“ (nuotr. Organizatorių)

2015-2016 metų sezono Lietuvos ledo ritulio pirmenybių finalo ketverte sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose kovoje dėl trečiosios vietos Rokiškio „Rokiškis“ du kartus pirmavo, kol po pratęsimo 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainius" ir iškovojo čempionato bronzą.

Atkaklią dvikovą geriau pradėjo rokiškėnai, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje iniciatyvą perėmė kauniečiai.

Pasak pranešimo, atkaklioje kovoje patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai, tad įvarčių per pirmąsias 20 minučių pelnyta nebuvo.

Antrajame kėlinyje kauniečiai toliau demonstravo geresnį žaidimą, o kantriai žaidę rokiškėnai sulaukė varžovų pražangos ir daugumoje Saulius Limontas (33:19, Šarūnas Citavičius) stipriu smūgiu iš kairiojo krašto įveikė varžovų gynybą.

„Baltų ainiai“ ir toliau atakavo varžovų vartų ir po gražios atakos prie pat vartų atsidūręs Tomas Mizaras (36:50) išlygino rezultatą.

Patyręs „Rokiškio“ puolimo lyderis Saulius Limontas (43:12, Vasilijus Fedotovas) dar kartą išnaudojo varžovų klaidą prasižengus ir vėl išvedė komandą į priekį.

„Baltų ainiai“ pademonstravo, jog jie irgi moka įžaisti ritulį daugumos metu ir Marius Černiauskas po puikios atakos pasiuntė ritulį į tuščius vartus (45:53, Marius Krikštanaitis, Jevgenijus Čiugajus).

Mačo intriga išliko iki pat pagrindinio rungtynių laiko pabaigos, o paskutinę sekundę, lyg prisiminę sensacingą pergalę prieš „Rokiškį“ Kaune, kuomet įmušė įvartį po įmetimo paskutinę sekundę, kauniečiai galėjo pasižymėti ir šiose rungtynėse, tačiau pritrūko tikslumo.

Tikslumą pademonstravo „Rokiškis“, kurio puolėjas Benas Šilinskas (61:42) taikliu smūgiu į vartų kampą išplėšė pergalę „Rokiškiui“.

Rokiškėnai po dviejų metų pertraukos vėl pasidabino čempionato medaliais, sidabrą iškeitę į bronzą.

Geriausiais abiejų komandų žaidėjais pripažinti vartininkai. Kauno „Baltų ainių“ komandoje juo tapo Lukas Jakšys, „Rokiškio“ – Simas Baltrūnas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Parašyk komentarą

Kitos sporto šakos

Julija Stoliarenko - Martyna Czech (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
    Bušido turnyruose pastebėta Julija Stoliarenko treniruosis Japonijoje 2016.08.24 10:03 Kovo mėnesį vykusiame „KOK World Series 2016” Julija Stoliarenko kovojo pirmą kartą, tačiau to užteko, kad būtų pastebėta vienos didelės Japonijos organizacijos atstovų.
    Rygos “Dinamo“ (nuotr. SCANPIX)
    Prasideda naujasis KHL sezonas 2016.08.23 15:03 Sekmadienį prasidėjo 9-asis Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) čempionatas. Jo kovas vėl rodys „Viasat Sport Baltic“ (VSB) kanalas, jas stebėti bus galima ir video transliacijų internetu platformoje „Viaplay“. KHL yra stipriausia Europos ledo ritulio lyga, kurioje spindi daugybė žvaigždžių. Joje žaidžia ir Rygos ...
    Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (nuotr. LTOK)
    Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai su nerimu laukia kitos olimpiados (1) 2016.08.23 14:54 Rio de Žaneiro olimpiadoje bronzos medalį iškovoję Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai šios sporto šakos komandinėje rikiuotėje užėmė 17 vietą. Bronzos apdovanojimą Lietuvai iškovojo trečią vietą dviviečių baidarių 200 m distancijoje užėmę Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
    Rusijos apeliacija atmesta - į parolimpiadą nevyksta (nuotr. SCANPIX)
    Rusai vėl liko it musę kandę – apeliacija atmesta, keliai į parolimpiadą uždaryti (1) 2016.08.23 13:32   Tarptautinis sporto arbitražo teismas (TAS) antradienį atmetė Rusijos apeliaciją dėl sprendimo neleisti visai šalies delegacijai dalyvauti Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse, priimtoje nustačius, kad atletai dalyvavo valstybės palaikomoje dopingo vartojimo schemoje.
    Specialiai medikams paruošti dviračiai (nuotr. Edgaro Buiko)
    „Velomaratone“ ant specialiai paruoštų dviračių budėjo velo-medikai 2016.08.23 09:20 Sekmadienį Vilniuje praūžusiame septintajame „Velomaratone“ dešimtūkstantinėje dalyvių minioje važinėjo ir iki šiol masiniuose Lietuvos renginiuose nematyta naujovė – medikai ant dviračių. Skirtinguose dešimties kilometrų trasos taškuose budėjo aštuoni velo-medikai, jiems vadovavo sporto medikas Kęstutis Linkus. ...