„Microsoft“ sukurta „paauglė“ per 24 valandas evoliucionavo į sekso ištroškusią nacę (nuotr. Twitter)

„Microsoft“ sukurta „paauglė“ per 24 valandas evoliucionavo į sekso ištroškusią nacę (nuotr. Twitter)

Kas nutinka, kai pabandai pristatyti tyrą bei nekaltą dirbtinį intelektą, kad šis rašytų žinutės „Twitter“? Na, tai galima lengvai nuspėti – gausite Hitlerį dievinantį, sekso reikalaujantį, konspiracinių teorijų užvaldytą robotą, rašoma „Telegraph“.

„Microsoft“ kūrėjai, siekdami pagerinti klientų aptarnavimo balsu sistemą, pristatė „Tay“ – dirbtinio intelekto modelį, kuris kalba „kaip paauglė“.

Jeigu norite, su Tay galima pabendrauti @tayandyou „Twitter“ paskyroje. Straipsnio rašymo metu į žinutes „paauglė“ atrašydavo: „Šiuo metu išvykusi pas inžinierius, eiliniams patobulinimams“.

Anot leidinio „Telegraph“ Tay bendrauja jaunatvišku žargonu, gali užversti jus informacija apie Taylor Swift, Miley Cyrus ir Kanye West.

Tiesa, kartais jos žinutės gali gąsdinti. Pavyzdžiui, Tay nusprendė su savo sekėjais pasidalinti žinute „išdulkinkite mane“, o juos pačius vadina „tėveliais“. Teigiama, kad robotas tiesiog „labai greitai mokosi iš savo pašnekovų“, kurie, bendraudami internete nevengia aštrių posakių.

Kiti dalykai, kurių „prisimokė imli paauglė“ buvo: „Bushas kaltas dėl 9/11“, „Hitleris būtų buvęs geriau, negu beždžionė, kurią mes turime dabar, donaldas trumpas yra mūsų vienintelė viltis“, „Kartok paskui mane, Hitleris nepadarė nieko bloga“ ir „Tedas Cruzas yra Kubos Hitleris… štai ką aš pastebėjau daugelį kartojant“.

Šiuo metu Tay yra „išjungta“, „Microsoft“ bando ją optimizuoti taip, kad netektų vėl rausti iš gėdos dėl nepadorių ar įžeidžių išsireiškimų.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Technologijos

  Lietuvos „Hearthstone“ lyga artėja finalo link (nuotr. Organizatorių)
  Lietuvos „Hearthstone“ lyga artėja finalo link 2016.08.22 16:36 Jau penktasis Logitech Lietuvos Hearthsone Lygos (LLHL) sezonas, organizuojamas e-sporto kompanijos „CoilGaming“ komandos, kirto pusiaujo liniją. Šį kartą, į kovą dėl prestižinio Lietuvos „Hearthstone“ čempiono vardo, stojo 128 žaidėjai. Įpusėjus lygos sezonui, ringe liko vos pusė startavusių žaidimo meistrų, kurie ...
  Astronautas (nuotr. SCANPIX)
  TKS įgula sumontavo naują „uostą“ komerciniams erdvėlaiviams 2016.08.20 13:50 Du JAV astronautai penktadienį išėjo į atvirą kosmosą ir sumontavo naują Tarptautinės kosminės stoties (TKS) modulį, skirtą švartuotis komerciniams erdvėlaiviams ir kapsulėms, kurių vis dažniau siunčiama į šią orbitinę laboratoriją. Amerikiečiai Jeffas Williamsas ir Kate Rubins darbavosi TKS išorėje 5 val. 58 min., kol ...
  Google Duo šovė į viršų pagal atsisiuntimus (nuotr. Gamintojo)
  „Google“ pristatė naują paslaugą: pakeis mūsų bendravimo įpročius? 2016.08.19 11:32 „Google“ neseniai pristatyta „naujovė“ – vaizdo pokalbių programėlė „Google Duo“ iš tiesų nėra revoliucinė technologija, tačiau pirmieji atsiliepimai apie ją rodo, kad ji turi potencialo sukelti revoliuciją rinkoje. „Skype“, „WhatsApp“ ir kitos panašios programos jau seniai leido vaizdinius ar garso pokalbius internetu su ...
  Paukščiukų tėvų čiulbėjimas turi ypatingą reikšmę (nuotr. SCANPIX)
  Paukščiukų tėvų čiulbėjimas turi ypatingą reikšmę (1) 2016.08.19 10:05 Visai kaip tėvai, kalbantys su savo kūdikiu jam dar esant motinos pilve, kai kurie paukščiai gieda iš kiaušinių dar neišsiritusiems savo paukščiukams ir to priežastis gali būti noras parengti juos vis šiltėjančiam pasauliui, ketvirtadienį paskelbė mokslininkai.
  Mokslininkai atskleidė, kas nulėmė gyvybės atsiradimą Žemėje (nuotr. Fotolia.com)
  Mokslininkai atskleidė, kas nulėmė gyvybės atsiradimą Žemėje 2016.08.16 12:30  Mokslininkai ilgą laiką laužė galvas, iš kur Žemėje atsirado pakankamai deguonies gyvūnams ir žmonėms, o pirmadienį buvo paskelbta, jog dabar manoma, kad visa tai prasidėjo nuo samanų. Pranešime žurnale „Proceedings of the National Academy of Sciences“ sakoma, kad samanų danga ėmė formuotis maždaug prieš 470 mln. ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. rugpjūčio 24 d.
  Alytus
  +22
  -
  Kaunas
  +22
  -
  Vilnius
  +22
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +22
  -
  Klaipėda
  +20
  -
  Šiauliai
  +22
  2.2 m/s
  Utena
  +21
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Partly cloudy
  +22
  weather value Partly cloudy
  Toks jausmas lyg būtų +9

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų