„Microsoft“ sukurta „paauglė“ per 24 valandas evoliucionavo į sekso ištroškusią nacę (nuotr. Twitter)

„Microsoft“ sukurta „paauglė“ per 24 valandas evoliucionavo į sekso ištroškusią nacę (nuotr. Twitter)

Kas nutinka, kai pabandai pristatyti tyrą bei nekaltą dirbtinį intelektą, kad šis rašytų žinutės „Twitter“? Na, tai galima lengvai nuspėti – gausite Hitlerį dievinantį, sekso reikalaujantį, konspiracinių teorijų užvaldytą robotą, rašoma „Telegraph“.

„Microsoft“ kūrėjai, siekdami pagerinti klientų aptarnavimo balsu sistemą, pristatė „Tay“ – dirbtinio intelekto modelį, kuris kalba „kaip paauglė“.

Jeigu norite, su Tay galima pabendrauti @tayandyou „Twitter“ paskyroje. Straipsnio rašymo metu į žinutes „paauglė“ atrašydavo: „Šiuo metu išvykusi pas inžinierius, eiliniams patobulinimams“.

Anot leidinio „Telegraph“ Tay bendrauja jaunatvišku žargonu, gali užversti jus informacija apie Taylor Swift, Miley Cyrus ir Kanye West.

Tiesa, kartais jos žinutės gali gąsdinti. Pavyzdžiui, Tay nusprendė su savo sekėjais pasidalinti žinute „išdulkinkite mane“, o juos pačius vadina „tėveliais“. Teigiama, kad robotas tiesiog „labai greitai mokosi iš savo pašnekovų“, kurie, bendraudami internete nevengia aštrių posakių.

Kiti dalykai, kurių „prisimokė imli paauglė“ buvo: „Bushas kaltas dėl 9/11“, „Hitleris būtų buvęs geriau, negu beždžionė, kurią mes turime dabar, donaldas trumpas yra mūsų vienintelė viltis“, „Kartok paskui mane, Hitleris nepadarė nieko bloga“ ir „Tedas Cruzas yra Kubos Hitleris… štai ką aš pastebėjau daugelį kartojant“.

Šiuo metu Tay yra „išjungta“, „Microsoft“ bando ją optimizuoti taip, kad netektų vėl rausti iš gėdos dėl nepadorių ar įžeidžių išsireiškimų.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Technologijos

  Mėnulis (nuotr. Fotolia.com)
  Tai buvo tikra kosminė epopėja: kaip iš tikro atsirado Mėnulis 2017.01.19 07:20 Teorija apie naktinio šviesulio kilmę iš sūrio nors ir viliojanti, tačiau tikrai ne tokia įspūdinga, kaip tikroji Mėnulio kilmės istorija. Astronomas Denilso Camargo pasakoja apie uolinių planetų formavimosi procesą, ir sąveikas tarp Mėnulio, Žemė ir Saulės. Panašias į Saulę žvaigždes po jų susiformavimo supa ...
  Kandis voratinklyje (nuotr. SCANPIX)
  Naują kandžių rūšį pavadino „Neopalpa donaldtrumpi“ 2017.01.18 10:35 Kanados biologas evoliucionistas Vazrickas Nazari moksliniame žurnale „ZooKeys“ aprašė naujai atrastą kandžių rūšį, kurią išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trumpo garbei jis pavadino Neopalpa donaldtrumpi. Pasak mokslininko, šio vabzdžio galvą dengia auksaspalviai žvyneliai, kurie jam priminė D.Trumpo šukuoseną.
  Parodė, kaip atrodo Antarktidoje atsivėręs milžiniškas plyšys (nuotr. YouTube)
  Parodė, kaip atrodo Antarktidoje atsivėręs milžiniškas plyšys 2017.01.18 10:31  Ant šelfinio ledyno įsikūrusi Didžiosios Britanijos tyrimų stotis perkeliama ir uždaroma žiemai, nes baiminamasi, kad tas ledo plotas gali atskilti nuo žemyno, pirmadienį pranešė organizacija „British Antarctic Survey“ (BAS). 16 žmonių, kurie turėjo praleisti stotyje visą Antarkties žiemą nuo kovo iki lapkričio, ...
  „WhatsApp“ (nuotr. SCANPIX)
  Saugumo ekspertai perspėja „WhatsApp“ naudotojus 2017.01.16 09:04 Saugumo ekspertai perspėja, kad pastaruoju metu daugėja sukčiavimo atvejų populiarioje susirašinėjimo programėlėje „WhatsApp“. Šįkart sukčiai vilioja aukas siūlydami nemokamą internetą, kuriam nereikia Wi-Fi. Nepaisant to, kad techniniu atžvilgiu pasiūlymas yra neįgyvendinamas, jis skamba išties viliojančiai. „eScan“ ...
  Kodėl reikėtų slėpti savo rankas nuotraukose? (nuotr. SCANPIX)
  Kodėl reikėtų slėpti savo rankas nuotraukose? (1) 2017.01.13 21:27 Ar iš pergalės ženklo nuotraukos, kurioje rodomi du iškelti pirštai, galima pavogti modelio pirštų atspaudus? Japonijos nacionalinio informatikos instituto (NII) atlikto tyrimo išvados rodo, kad – taip. Pirštų atspaudų atpažinimo technologijos vis dažniau naudojamos asmens tapatybei patvirtinti net jungiantis prie tokių ...

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų