Stephanų šeima, portrete - Ezekielis (nuotr. facebook.com)

Stephanų šeima, portrete - Ezekielis (nuotr. facebook.com)

Du religingi mormonai tėvai, kuriems priklauso maisto papildų bendrovė, yra teisiami dėl savo pačių vaiko mirties. Sūnus mirė nuo meningito, nes tėvai nusprendė jį gydyti namų sąlygomis, nenaudojant vaistų, rašoma rawstory.com.

Davidas ir Collet Stephanai pastarosiomis dienomis vykstančiame teisme ginasi esantys nekalti dėl jų 19 mėnesių sūnaus Ezekielio mirties 2013 metais.

Kaltintojai teigia, kad pora nekvietė greitosios tol, kol jų sūnus nustojo kvėpuoti. Vietoje to vaikas buvo „gydomas“ maisto papildais, lašinamais pipete.

35-ių Collet policijai pasakojo, kad jų šeimos draugė – diplomuota seselė, įtarė jų sūnų sergant meningitu. Kaip tik dieną prieš tai jie ją išsikvietė, tačiau medikės, kuri, nors ir neįžvelgė akivaizdžių meningito požymių, patarė nuvežti vaiką į ligoninę, neklausė.

Moteris teigė, kad iš pradžių bandė „sustiprinti vaiko imuninę sistemą“ suduodama jam alyvų lapų ekstrakto, išrūgų baltymų, šaldytų uogų ir klevų sirupo mišinio.

Po dviejų savaičių ligos, kai vaikas pasidarė mieguistas ir nepaslankus, jį gydė obuolių sidro acto, krienų šaknų, svogūnų, česnakų, imbiero šaknų ir pipirų mikstūra.

REKLAMA

Vaikas į ligoninę buvo nuskraidintas po to, kai nustojo kvėpuoti. Po penkių dienų medikai atjungė dirbtinio kvėpavimo aparatą.

Sutuoktiniams priklauso įmonė „Truehope Nutritional Support Inc.“. Kanados sveikatos departamentas 2004-aisiais nesėkmingai bandė nutraukti bendrovės platinamų papildų „Empowerplus“ gamybą, dėl teiginių, kad jie gali paveikti psichines ligas, tokias kaip maniakinė depresija.

Valdžia taip pat yra pareiškusi perspėjimus dėl papildų, kuriais, anot kaltintojų, pora davė savo mirštančiam sūnui.

Prokurorai taip pat pažymėjo, kad pora mylėjo savo sūnų ir nėra kaltinami nepriežiūra ar nužudymu, tačiau jų teigimu, tėvai privalėjo kreiptis į medikus daug anksčiau.

Davidas Stephanas mano, kad valdžia juos persekioja todėl, kad nori priversti tėvus skiepyti savo vaikus per teismus.

Jis tikina, kad nėra jokių įrodymų, jog Ezekielio mirties buvo galima išvengti, jeigu jis būtų skiepytas nuo Hib (Haemophilus influenzae type b) infekcijos.

Jeigu bus įrodyta jų kaltė, porai gresia penkeri metai kalėjimo ir visų kitų vaikų atėmimas.

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (7)
  Komentuoti

  Užsienis

  Honkonge žmogžudystėmis kaltinamas britas filmavo savo aukas (nuotr. SCANPIX)
  „Amerikos psichopatas“ realybėje: savo aukas pjaustė ir filmavo telefonu 2016.10.25 22:50 Buvęs britų bankininkas Rurikas Juttingas, kuris yra kaltinamas dviejų moterų iš Indonezijos nužudymu savo prabangiame bute Honkonge, nusikaltimus filmavo savo telefonu „iPhone“, pirmadienį, pirmąją jo teismo proceso dieną, išgirdo teismas. 31 metų R.Juttingas anksčiau pirmadienį padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl ...
  “Zombiai“ (nuotr. TV3)
  Unikalu: štai ką „zombiai“ veikia Floridoje 2016.10.25 22:35 Artėjant visame pasaulyje įvairiausiais būdais pasitinkamam Helovinui čia į gatves išriedėjo net maždaug 16 tūkst. ratų, tai yra net 8000 dviračius pasikinkiusių zombių. Pavyzdžiui, Vilniaus dviračių maratone šiemet buvo apie 10 tūkst. dalyvių, tik jau įprastame maratone tikrai nedalyvavo nei milžiniškas zombis pelikanas, ...
  Ashton Carter (nuotr. SCANPIX)
  JAV atskleidė, kokie spąstai ruošiami „Islamo valstybei“ 2016.10.25 21:36 JAV vadovaujama koalicija „kloja pamatus“ grupuotės „Islamo valstybė“ (IS, ISIL) tvirtovės Rakos „izoliavimui“, pareiškė antradienį JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris (Aštonas Karteris). „Mes jau pradėjome kloti pamatus mūsų partneriams pradėti Rakos izoliavimą“, – sakė A.Carteris per JAV vadovaujamos koalicijos ...
  NATO oro erdvės apsaugos misija Baltijos šalyse (nuotr. SCANPIX)
  NATO pilotas: nerimą kelia pasikeitęs Rusijos lėktuvų elgesys 2016.10.25 21:05 Vokietijos karinių oro pajėgų misijos Estijoje lakūnas Svenas Jakobas leidiniui „Bild“ paaiškino, kad rusų lėktuvai pradėjo prie Europos Sąjungos sienų skraidyti „kažkaip kitaip ir kiek kitu metu“. Leidinys su pilotais pabendrauti nusprendė po spalį kaimyninėse šalyse pasigirdusių kaltinimų dėl tradicinių Rusijos oro ...
  Sirijos sukilėlių kontroliuojamoje Alepo dalyje subombarduota didžiausia ligoninė (nuotr. SCANPIX)
  Rusija įrodinėja pasauliui: Alepas nebombarduojamas 2016.10.25 19:26 Maskva antradienį pranešė, kad Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nerengė antskrydžių virš Alepo miesto pastarąsias septynias paras ir kad laikomasi moratoriumo bombardavimui. „Visi Rusijos ir Sirijos oro pajėgų skrydžiai yra visiškai nutraukti 10 km zonoje aplink Alepo nuo spalio 18 dienos“, – sakė per spaudos konferenciją ...


  Pasidalink savo emocija! Ką tau reiškia „ŽALGIRIS“?
  ĮKELTI
  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +4

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +4

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +6

  Kaunas

  +6

  Vilnius

  +6

  Alytus

  +6
  Vilnius
  2016-10-26 01:35
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Virginija Krasauskienė

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų