Skaudi emigrantės meilė: kol gimdė, vaiko tėvelis vedė kitą (nuotr. tv3.lt fotomontažas)

Skaudi emigrantės meilė: kol gimdė, vaiko tėvelis vedė kitą (nuotr. tv3.lt fotomontažas)

Perskaitę šią istoriją, susimąstysite ar verta ieškoti meilės viešint egzotika apakinančioje turistų pamėgtoje šalyje. Tai jums šiandien griežtai uždraustų iš Anglijos kilusi Heather McGillion (24 m.), kuri savo meilę, savo, kaip tikėjosi, būsimą viso gyvenimo partnerį sutiko Karibų jūros regione, Dominikos Respublikoje.

Egzotiškos išvaizdos Adonis Rodriguezas jai kaip mat krito į akį. Romantiški, karščio smelkiami vakarai, šilti bučiniai, glamonės... Ach, Heather negalėjo atsistebėti savo sėkme, kol vieną dieną pasijuto nėščia. Kadangi, kaip ir Adonis, Heather Dominikos Respublikoje dirbo sezoninį darbą, dėl nėštumo nusprendė bent trumpam, kol pagimdys, grįžti namo į Angliją. Kadangi vaikinas negavo vizos, kartu su mylimąja vykti į Britaniją pasitikti mažylio neturėjo galimybės.

Nepaisant visų nesklandumų, mergina buvo tikra – Adonis jos ir vaikelio laukia ištiesęs glėbį. Manė, kai grįš, jie taps egzotikos apsupta tvirta trijule. Deja, ne viskas auksas, kas auksu tviska. Mažylį Diego pagimdžiusi Heather nustėro „Facebook“ išvydusi nuotrauką, kurioje – jos vaikelio tėvas 21-erių Adonis veda kažkokią neseniai sutiktą vokiečių turistę. Šiuos įrodymus jai atsiuntė bičiulis.

Adonis Rodriguezas ir Julia (nuotr. facebook.com)

Adonis Rodriguezas ir Julia (nuotr. facebook.com)

„Atsidariusi draugo siųstą žinutę pasijaučiau tarsi mane būtų nutrenkęs dviejų aukštų autobusas. Adonis buvo apkabinęs jos liemenį, o ji vilkėjo nuotakos suknelę. Niekaip negalėjau suvokti kas nutiko. Kažkoks absurdas. Mudu atskirai pabuvome vos kelias savaites, jis per šį laiką tikrai negalėjo įsimylėti ir juolab per tokį trumpą laiką surengti vestuvių. Tačiau... įsižiūrėjusi atidžiau pastebėjau, jog tai – Julia. Ji buvo vokiečių turistė, kuri tuomet viešėjo viešbutyje. Prieš maždaug metus pastebėjau, kad Adonis su ja susibičiuliavo „Facebook“. Žinojau, kad jiedu susirašinėja žinutėmis. Nors jųdviejų bendravime nesijautė jokios seksualinės traukos ar panašiai, pasijaučiau nesaugiai. Aišku, Adonis privertė mane manyti, jog tarp jųdviejų nieko nėra ir nebus. Tuomet aš pasijutau nėščia ir visai apie tai pamiršau“, – portalui Dailymail.co.uk pasakojo Heather.

Heather susisiekus su Adoniu, šis išlemeno, jog visa tai padarė tik dėl vizos. Nusivalydama šiek tiek druskos nuo žaizdos, ką tik pagimdžiusi moteris pripažino, kad Julia (31 m.) atrodė visiškai kitaip nei anksčiau.

„Ji visada buvo šiek tiek stambesnė, gana baikšti. Tačiau žiūrėdama į nuotrauką aš mačiau visai kitą moterį. Ir, tiesą sakant, ji atrodė visai kaip aš. Sulyso, persidažė plaukus mano spalva, na, tik raukšlės ne mano... Susigraudinau, ėmiau žliumbti kaip išprotėjusi“, – pasakojo Heather.

Vėliau ji sužinojo, kad Adonis su Julia susitikinėjo ir anksčiau. Aišku, už Heather nugaros. Jis neva specialiai perėjo dirbti į viešbutį, kuriame buvo apsigyvenusi Julia tam, kad dažniau su ja galėtų matytis. Julia ten viešėjo apie keturis kartus iš eilės. Heather tik paskui suprato, kad jiedu vestuves planuoti galėjo pradėti jau tuomet.

„Ji apie mudviejų su Adoniu santykius žinojo viską, žinojo, kad laukiuosi jo kūdikio, tačiau vis tiek už jo ištekėjo. Abu jie planavo savo ateitį, apie tai nieko nežinojau tik aš viena“, – apgailestavo vaikelį pagimdžiusi Heather.

Nepaisant visko, ji vis tiek nusprendė su kūdikiu persikelti atgal į Dominikos Respubliką. Dabar Diego jau trys mėnesiai ir Adoniui yra leidžiama su juo matytis.

„Čia gyvenanti mano mama išėjo į pensiją, todėl nusprendžiau su mažyliu grįžti gyventi į Dominikos Respubliką. Jaučiuosi tikra kvailė, nes patikėjau melagiu Adoniu. Tačiau vis save raminu, kad negalėjau nieko įtarti, nes nebuvo jokių ženklų. Jis elgėsi su manimi kaip su princesė ir be galo laukė mudviejų vaikelio. Vis dar negaliu patikėti, kas nutiko. Adonis tikino, kad nori su manimi praleisti visą likusį gyvenimą. Tačiau net nepaisydamas, kad susilaukiau jo vaiko, vedė kitą moterį.“ – atviravo Heather.

Adonio ir Heather sūnus Diegas (nuotr. facebook.com)

Adonio ir Heather sūnus Diegas (nuotr. facebook.com)

Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (3)
  Komentuoti

  Santykiai

  Nelaimingiausias vyras planetoje: tokio likimo nelinkėtume net priešui (SWNS.com nuotr.) (nuotr. Organizatorių)
  Nelaimingiausias vyras planetoje: tokio likimo nelinkėtume net priešui (3) 2016.07.22 13:53 Vargšas vyras per itin trumpą laiką patyrė tiek nesėkmių, kad žmonės jį praminė nelaimingiausiu vyru Žemėje. Viskas prasidėjo nuo to, kai du vaikus auginantis tėvas „pasigavo“ bakteriją, kurios neįveikia jokie antibiotikai, taip pat susirgo meningitu. Tačiau ir tai dar ne pabaiga. Oliverio Pugho kūne taip pat rastas ...
  Vestuvių dovanų (nuotr. Fotolia.com)
  Vedybų planuotoja atskleidžia šiuolaikines vestuvinių dovanų tendencijas 2016.07.22 11:49 Vasarą, siaučiant vestuvių karštinei, artimieji ir draugai suka galvas, kaip nustebinti jaunuosius. Tikru iššūkiu tampa vestuvinė dovana, kuri turi ir patikti jaunavedžiams, ir atitikti dovanojančiojo finansines galimybes. Vedybų planuotoja, „Pūsta suknelė“ įkūrėja Laima Griciūtė atskleidžia, kad dovana priklauso nuo ...
  Pora atsikirto į skaudžius nepažįstamosios žodžius (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Moteris sugėdino porą, tačiau turėjo raudonuoti pati (2) 2016.07.20 07:58 Socialiniams tinklams įgavus pagreitį, kai kurie vartotojai be jokio leidimo savo paskyrose dalinasi kitų žmonių nuotraukomis. Vieni siekia pasijuokti, kiti – pasidžiaugti, tačiau šiuo atveju juokėsi tik moteris, kuri nuotrauką ir įkėlė. Restorane sėdintis vaikinas naudojosi išmaniuoju telefonu, o jo draugė tuo metu ...
  Mimi Black (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Merginą paliko „ant ledo“, tad ji parodė, ko vaikinas neteko (1) 2016.07.19 20:58 Liūdna tiesa, tačiau labai dažnai galima pasitikėti tik savimi. Taip nutiko ir 21-erių Mimi Black, kurios pirmasis pasimatymas baigiasi liūdniausiu būdu – ji liko laukti viena. Vis dėlto „ant ledo“ palikta mergina nenuliūdo ir surengė pasimatymą kartu su savimi. Ji nusprendė neatėjusiam vaikinui parodyti, ką šis prarado, ...
  Neištikimybė (nuotr. Fotolia.com)
  Ilgai ieškotas atsakymas: kodėl vyrai eina į kairę (5) 2016.07.16 22:41 Klausimas, senas kaip pasaulis, turbūt neretai iškyla kiekvienai moteriai: kodėl vyrai būna neištikimi, liaudiškai tariant, eina į kairę? Ne kartę yra tekę išvysti, kaip, atrodo, puikūs šeimos vyrai, ypač išgėrę tam tikrą kiekį alkoholio, drąsiai eina merginti kitų moterų. Natūraliai kyla klausimas: kodėl jie taip ...

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Trečiadienis, 2016 m. liepos 27 d.
  Alytus
  +18
  -
  Kaunas
  +17
  -
  Vilnius
  +17
  -
  Panevėžys
  +16
  -
  Klaipėda
  +16
  -
  Šiauliai
  +16
  -
  Utena
  +16
  -

  Vilnius

  weather value Mostly clear
  +17
  weather value Mostly clear
  Toks jausmas lyg būtų +17

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų