Skaudi emigrantės meilė: kol gimdė, vaiko tėvelis vedė kitą (nuotr. tv3.lt fotomontažas)

Skaudi emigrantės meilė: kol gimdė, vaiko tėvelis vedė kitą (nuotr. tv3.lt fotomontažas)

Perskaitę šią istoriją, susimąstysite ar verta ieškoti meilės viešint egzotika apakinančioje turistų pamėgtoje šalyje. Tai jums šiandien griežtai uždraustų iš Anglijos kilusi Heather McGillion (24 m.), kuri savo meilę, savo, kaip tikėjosi, būsimą viso gyvenimo partnerį sutiko Karibų jūros regione, Dominikos Respublikoje.

Egzotiškos išvaizdos Adonis Rodriguezas jai kaip mat krito į akį. Romantiški, karščio smelkiami vakarai, šilti bučiniai, glamonės... Ach, Heather negalėjo atsistebėti savo sėkme, kol vieną dieną pasijuto nėščia. Kadangi, kaip ir Adonis, Heather Dominikos Respublikoje dirbo sezoninį darbą, dėl nėštumo nusprendė bent trumpam, kol pagimdys, grįžti namo į Angliją. Kadangi vaikinas negavo vizos, kartu su mylimąja vykti į Britaniją pasitikti mažylio neturėjo galimybės.

REKLAMA

Nepaisant visų nesklandumų, mergina buvo tikra – Adonis jos ir vaikelio laukia ištiesęs glėbį. Manė, kai grįš, jie taps egzotikos apsupta tvirta trijule. Deja, ne viskas auksas, kas auksu tviska. Mažylį Diego pagimdžiusi Heather nustėro „Facebook“ išvydusi nuotrauką, kurioje – jos vaikelio tėvas 21-erių Adonis veda kažkokią neseniai sutiktą vokiečių turistę. Šiuos įrodymus jai atsiuntė bičiulis.

Adonis Rodriguezas ir Julia (nuotr. facebook.com)

Adonis Rodriguezas ir Julia (nuotr. facebook.com)

„Atsidariusi draugo siųstą žinutę pasijaučiau tarsi mane būtų nutrenkęs dviejų aukštų autobusas. Adonis buvo apkabinęs jos liemenį, o ji vilkėjo nuotakos suknelę. Niekaip negalėjau suvokti kas nutiko. Kažkoks absurdas. Mudu atskirai pabuvome vos kelias savaites, jis per šį laiką tikrai negalėjo įsimylėti ir juolab per tokį trumpą laiką surengti vestuvių. Tačiau... įsižiūrėjusi atidžiau pastebėjau, jog tai – Julia. Ji buvo vokiečių turistė, kuri tuomet viešėjo viešbutyje. Prieš maždaug metus pastebėjau, kad Adonis su ja susibičiuliavo „Facebook“. Žinojau, kad jiedu susirašinėja žinutėmis. Nors jųdviejų bendravime nesijautė jokios seksualinės traukos ar panašiai, pasijaučiau nesaugiai. Aišku, Adonis privertė mane manyti, jog tarp jųdviejų nieko nėra ir nebus. Tuomet aš pasijutau nėščia ir visai apie tai pamiršau“, – portalui Dailymail.co.uk pasakojo Heather.

REKLAMA

Heather susisiekus su Adoniu, šis išlemeno, jog visa tai padarė tik dėl vizos. Nusivalydama šiek tiek druskos nuo žaizdos, ką tik pagimdžiusi moteris pripažino, kad Julia (31 m.) atrodė visiškai kitaip nei anksčiau.

„Ji visada buvo šiek tiek stambesnė, gana baikšti. Tačiau žiūrėdama į nuotrauką aš mačiau visai kitą moterį. Ir, tiesą sakant, ji atrodė visai kaip aš. Sulyso, persidažė plaukus mano spalva, na, tik raukšlės ne mano... Susigraudinau, ėmiau žliumbti kaip išprotėjusi“, – pasakojo Heather.

Vėliau ji sužinojo, kad Adonis su Julia susitikinėjo ir anksčiau. Aišku, už Heather nugaros. Jis neva specialiai perėjo dirbti į viešbutį, kuriame buvo apsigyvenusi Julia tam, kad dažniau su ja galėtų matytis. Julia ten viešėjo apie keturis kartus iš eilės. Heather tik paskui suprato, kad jiedu vestuves planuoti galėjo pradėti jau tuomet.

REKLAMA

„Ji apie mudviejų su Adoniu santykius žinojo viską, žinojo, kad laukiuosi jo kūdikio, tačiau vis tiek už jo ištekėjo. Abu jie planavo savo ateitį, apie tai nieko nežinojau tik aš viena“, – apgailestavo vaikelį pagimdžiusi Heather.

Nepaisant visko, ji vis tiek nusprendė su kūdikiu persikelti atgal į Dominikos Respubliką. Dabar Diego jau trys mėnesiai ir Adoniui yra leidžiama su juo matytis.

„Čia gyvenanti mano mama išėjo į pensiją, todėl nusprendžiau su mažyliu grįžti gyventi į Dominikos Respubliką. Jaučiuosi tikra kvailė, nes patikėjau melagiu Adoniu. Tačiau vis save raminu, kad negalėjau nieko įtarti, nes nebuvo jokių ženklų. Jis elgėsi su manimi kaip su princesė ir be galo laukė mudviejų vaikelio. Vis dar negaliu patikėti, kas nutiko. Adonis tikino, kad nori su manimi praleisti visą likusį gyvenimą. Tačiau net nepaisydamas, kad susilaukiau jo vaiko, vedė kitą moterį.“ – atviravo Heather.

Adonio ir Heather sūnus Diegas (nuotr. facebook.com)

Adonio ir Heather sūnus Diegas (nuotr. facebook.com)

REKLAMA
REKLAMA
Parašyk komentarą
  Skaityti komentarus (3)
  Komentuoti

  Santykiai

  Laimė (nuotr. Fotolia.com)
  Laimingo gyvenimo link: žodžiai, pakeisiantys jūsų dabartį (2) 2016.08.23 10:35 Ne kartą dalinausi apie moters galias kurti. Ne kartą pasakojau apie žodžio galią žmogui. Kviečiu dar kartą pasinerti į šią temą, nes kaip kalbame – taip mąstome, o kaip mąstome – taip gyvename. Pozityviosios psichoterapijos pradininkas Nossrat Peseschkian nustatė, kad visi žmonės vartoja žodžius, kurie stabdo pasveikimą ...
  Kristy Ehrlich (nuotr. asm. archyvo)
  Neįtikėtina: buvusios narkomanės išpažintis ir išvaizdos pokyčiai pritrenkia (1) 2016.08.21 21:30 Amerikietė išsikapsčiusi iš narkotiko liūno dabar stebina ne vieną, bei savo ryžtu stengiasi įkvėpti ir kitus, kenčiančius nuo priklausomybės svaigalams. Šiuo metu Kristy Ehrlich yra 31-eri, ji laimingai ištekėjus, augina maža mergaitę, tačiau tai, kas vyko jos gyvenime prieš daugiau nei 10 metų - šokiruoja. Būdama 14 ...
  Vestuvės (nuotr. Fotolia.com)
  Ketverius metus iki vestuvių – jokio sekso: jaunavedžių priežastys tokiam sprendimui stebina (4) 2016.08.19 21:31 Pora, kuri neturėjo lytinių santykių prieš vestuves ketverius metus, tvirtina, kad toks susilaikymas iki priesaikos sustiprino jų santykius, rašo dailymail.co.uk. 28-erių Jaime ir 34-erių Leonas Rowe'as susižadėjo praėjus vos dviems mėnesiams po to, kai jie susipažino bibliotekoje. Tada jie taip pat sutarė, kad iki ...
  Jaquie ir Andy'is Goncheriai (nuotr. Love Stories by Halie + Alec) (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)
  Sugraudins iki gelmių: nuotaka vestuvių dieną pakilo iš vėžimėlio (1) 2016.08.18 14:58 Prieš aštuonerius metus JAV gyvenančios moters gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Jauna mergina nėrė į baseiną, tačiau pati išplaukti jau nebegalėjo – lūžo stuburas. Daktarai Jaquie Goncher tikino, kad ji niekada negalės vaikščioti, tačiau prognozės jos neišgąsdino. Tad prieš savo vestuves, kurios įvyko šių metų gegužės ...
  Tėtis skriaudžia vaiką (asociatyvi nuotr.) (nuotr. Fotolia.com)
  Jautrus tėčio laiškas apie kito tėvo parduotuvėje grubiai tramdomą vaiką (1) 2016.08.18 12:49 Turintiems vaikų turbūt pažįstamas susierzinimas ar kylantis pyktis, kai vaikai kelias valandas "lipa ant galvos" ar parduotuvėje reikalauja čia ir dabar nupirkti traškučių ar naują mašinėlę. Kada esi tąsomas už rankovės ir stebi aplinkinių žvligsnius, kodėl nesutramdai savo vaiko. Tačiau internete plinta vieno Lietuvos ...

  Šeimos vasara

  Oras Lietuvos žemėlapyje
  Penktadienis, 2016 m. rugpjūčio 26 d.
  Alytus
  +26
  2.2 m/s
  Kaunas
  +26
  2.2 m/s
  Vilnius
  +26
  2.2 m/s
  Panevėžys
  +26
  2.2 m/s
  Klaipėda
  +24
  4.5 m/s
  Šiauliai
  +26
  4.5 m/s
  Utena
  +25
  2.2 m/s

  Vilnius

  weather value Mainly sunny
  +26
  weather value Mainly sunny
  Toks jausmas lyg būtų +14

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų