Sekmadienį „Premier“ lygoje 26-ajame ture įvyko neeilinė dvikova. Londone, „Emirates“ stadione šeimininkai Londono „Arsenal“ priėmė lygos lyderiu Lesterio „City“ futbolininkus.

Dėl titulo kovojančių komandų dvikovoje pergalę šventė Londono „Arsenal“ ekipa 2:1 (0:1). Pirmieji į priekį išsiveržė Lesterio futbolininkai. Baudos aikštelėje „Arsenal“ gynėjas Nacho Monrealis neleistinai nugriovė Jamie Vardį ir teisėjas nieko nelaukdamas paskyrė 11-os metrų baudinį į Petro Čecho gynamus vartus. Baudinį mušti stojo tas pats J.Vardy ir stipriu smūgiu į vartų šoną išvedė „lapes“ į priekį.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo šturmą nuo kėlinio pradžios. Nesugebėdami pagal taisyklės stabdyti „kanonierių“ svečiai užsidirbo vieną geltoną kortelę po kitos ir 54-ą minutę „lapių“ gynėjas Danny Simpsons gavo antrą geltoną kortelę, bei buvo pašalintas iš aikštės. Mažumoje likę Lesterio „City“ futbolininkai nesugebėjo apsiginti iki rungtynių pabaigos. 70-ąją minutę Theo Walcottas po briliantinio Alexio Sanchezo perdavimo išlygino rezultatą. Tiesa, tuo rungtynių drama nesibaigė. Visą laiką atakavusi „Arsenal“ ekipa 5-tą pridėtą pagrindinio laiko išplėšė pergalę. Mesutas Ozilas po standartinės situacijos pakėlę kamuolį į baudos aikštelę ir ten po keitimo pasirodęs Danny Welbeckas smūgiu su galvą nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Po pergalės „Arsenal“ ekipa pakilo į antrą poziciją ir yra surinkę 51 tašką, o nu pirmaujančios Lesterio „City“ futbolininkų atsilieka tik 2 taškais.

„Aston Villa“ 0:6 „Liverpool“

16' D. Sturridge [0:1]

25' J. Milner [0:2]

58' E. Can [0:3]

63' D. Origi [0:4]

65' N. Clyne [0:5]

71' K. Toure [0:6]

Mančesterio „City“ 1:2 Londono „Tottenham“

53' H. Kane [0:1]

74' K. Ihenacho [1:1]

83' C. Eriksen [1:2]