Trečiadienį, Ispanijos „Copa del Rey“ turnyre buvo sužaistos vienos pusfinalio rungtynės. Valensijoje atsakomąsias rungtynes sužaidė „Valencia“ ir „Barcelona“ klubai.

Praėjusią savaitę po žeminančio pralaimėjimo išvykoje rezultatu 0:7 „Valencia“ vienuolikę prieš rungtynes jau žinojo, kad šansai patekti į finalą minimalūs. Nepaisant to, kad į Valensiją „Barcelona“ išvažiavo be lyderių „šikšnosparniai“ namuose nesugebėjo nugalėti varžovų, rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (1:0). Katalonų gretose nežaidė L.Messi, Neymar, Suarez, G.Pique, Iniesta, S.Busquets, o vietoj jų aikštėje pasirodė pagrindiniai „Barcelona B“ žaidėjai.

Kaip bebūtų „barcos“ jauniai komandos vardo negadino. Svečiai kaip įprasta kontroliavo kamuolį daugiau 60% rungtynių laiko, tačiau pirmajame kėlinyje jiems pasižymėti nepavyko. Tuo tarpu Valensijos futbolininkai bent šiek tiek nudžiugino savo fanus, po to kai 39-ąją minutę Negredo persimėtė kamuolį per „Barcelona“ vartų sargą M.ter Stegen ir paleido kamuolį į tusčius vartus.

Ilgą rungtynių dalį pirmavę šeimininkai savo persvarą paleido 84-ąją minutę. Kamerūnietis Wilfridas Kaptoumas po puikaus Juano Camara perdavimo į baudos aikštelę pelnė įvartį, bei išplėšė katalonams lygiąsias. „Barcos“ varžovai „Copa del Rey“ finale paaiškės rytoj po „Celta Vigo“ ir „Sevilla“ rungtynių. Pirmosios rungtynės Sevilijoje baigėsi 4:0 šeimininkų pergalė.