Prasidėjus Ispanijos čempionato rungtynėms Giedrius Arlauskis per 8 minutes praleido du įvarčius ir jau po pirmos mačo dalies buvo pakeistas. Lietuvio atstovaujama „Espanyol“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą 0:5 „Real Sociedad“.

Komandos vyr.treneris Constantinas Galca po mačo teigė, kad lietuvis pats pasiprašė keitimo, nes patyrė dešinės kirkšnies traumą. Kaip tai įtakos lietuvio pasirodymą paaiškės artimiausiu metu po išsamių tyrimų.

Ispanijos žiniasklaidoje taip pat teigiama, kad G.Calca gali būti atleistas. „Espanyol“ ekipa nesugeba iškovoti pergalės jau septynerias rungtynes iš eilės. Barcelonos ekipa šiuo metu lentelėje užima vos septynioliktą vietą ir balansuoja ties iškritimu į žemesnę lygą.