Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo sužaistos vienos 23-io turo rungtynės. Barselonos „Espanyol“ klubas su Giedriumi Arlauskiu 0:5 (0:2) namuose nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai.

„Power8 Stadium“ stadione vykusiose rungtynėse „Espanyol“ futbolininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo varžovams iš San Sebastiano ekipai. Katalonų gretose esantis Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis žaidė tik pirmąjį kėlinį, o po pertraukos buvo pakeistas.

Pirmąjį įvartį svečiai įmušė jau 5-ą minutę. Carlosas Vela atliko puiku perdavimą per pusė aikštės komandos draugui Jonathui, o šis kamuolį nesunkiai perkėlė per Giedrių Arlauskį, kuris tuo metu buvo išbėgęs iš vartų. Po 3-ijų minučių įvyko „Deja Vu“. Perdavimą iš kitos aikštės pusės atliko „Real Sociedad“ saugas Ruben Pardo, o kamuolį C.Vela techniškai perkėlė kamuolį per vartus palikusį G.Arlauskį. Barselonos klubas per pirmą kėlinį nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus.

Lietuvis antrajame kėlinyje į aikštę nežengė, mat po pertraukos jį pakeitė antrasis vartų sargas Lopezas Pau. Tačiau keitimas nepasiteisino. „Real Sociedad“ 52-ą ir 55-ą minutėmis pelnė dar du įvarčius, įvarčių autoriais tapo Mikelis Oyarzabal ir Diego Reyes. 90-ąją minutę rungtynėse galutinį tašką padėjo Jonathas pelnydamas dar vieną įvartį.

Po pralaimėjimo „Espanyol“ su 22 taškais tenkinasi 17-ąją poziciją ir vos tašku lenkia iškritimo zonoje esančius „Las Palmas“ futbolininkus. „Real Sociedad“ ekipa po 23-ijų turi yra surinkusi 27 taškus ir užima 11-ą vietą.