Lauryno Grigelio ir italo Claudio Fortunos duetas šeštadienį laimėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Soho Square Egypt F3 Men's Futures“ teniso turnyro Egipte dvejetų varžybas.

Trečioji pagal reitingą lietuvio ir italo pora lemiamoje dvikovoje per 1 valandą ir 15 minučių 6:3, 3:6, 10:6 įveikė prancūzus Laurent'ą Rochette'ą ir Thibault'ą Venturino bei užsitikrino 620 JAV dolerių čekį ir po 18 ATP dvejetų reitingo taškų.

Tai buvo antrosios šiemet ir tryliktosios karjeroje L. Grigelio laimėtos ITF serijos turnyrų dvejetų varžybos. Pirmąją pergalę šiemet lietuvis iškovojo sausio 17-ąją Maroke, žaisdamas poroje su rumunu Adrianu Unguru.

298-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis ir antras pagal reitingą vienetų varžybose 24-erių metų L. Grigelis ketvirtadienį aštuntfinalyje po pusantros valandos trukusios kovos nelauktai 6:7 (9:11), 4:6 pralaimėjo 24-erių metų britui Keelanui Oakley'iui (ATP–1245), tenkinosi 1 ATP klasifikacijos tašku bei 172 dolerių čekiu ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Šarm aš Šeiche prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.