Atsakomąsias FIBA Europos moterų taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes Nimburko „DSK Basketball“ (Čekija) klubas su Egle Šikšniūte 50:77 (12:26, 12:18, 14:17, 12:16) pralaimėjo Miškolco „Aluinvent“ (Vengrija) krepšininkėms bei pasitraukė iš tolesnių varžybų.

Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes namuose prieš savaitę Nimburko komanda į ketvirtfinalį iškopusioms varžovėms pralaimėjo 64:69 (19:19, 8:12, 26:19, 11:19).

Ketvirtadienį viešnių gretose lietuvė pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 12 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 (2 – puolime) kamuolių. Be to, ji atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą, keturissyk suklydo bei triskart prasižengė. Per nepilnas 37 žaidimo minutes (36:39) starto penkete E. Šikšniūtė pataikė 5 dvitaškius iš 11 ir realizavo 2 baudų metimus iš 4.

12 taškų į nugalėtojų krepšį įmėtė ir Aleksandra Chomenčiuk, 10 – Veronika Bortelova.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Alyssia Brewer, Rita Rasheed ir Timea Czank, 10 – Dora Horti.

Be Vengrijos klubo, ketvirtfinalio dalyvėmis tapo Vidnojės „Sparta&K“, Sen Severo „Basket Landes“ ir Stambulo „Bešiktaš“ komandos:

Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) – Nanto „Nantes Reze“ (Prancūzija)      82:64

/pirmojo aštuntfinalio mačo rezultatas 57:60/

Sen Severo „Basket Landes“ (Prancūzija) – Anžė UFAB 49 (Prancūzija)  63:55

/pirmojo aštuntfinalio mačo rezultatas 55:37/

Venecijos „Reyer“ (Italija) – Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)          62:64 (po pratęsimo)

/pirmojo aštuntfinalio mačo rezultatas 67:75/

Likusios keturios ketvirtfinalio dalyvės paaiškės vasario 10 dieną, o jomis taps penktą bei šeštą vietas dvejose FIBA Eurolygos turnyro grupėse užėmusios ekipos.

FIBA Europos moterų taurės turnyro ketvirtfinalio burtai bus traukiami vasario 11 dieną, o ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami kovo 8 ir 11 dienomis.