Hašišas (nuotr. VSAT)

Hašišas (nuotr. VSAT)

 Lietuvoje šią savaitę sulaikyta per 300 kilogramų hašišo. Tai viena didžiausių narkotikų siuntų pastaruoju metu, sulaikytų šalyje.

Portalas 15min.lt rašo, kad siuntos vertė gali siekti 4 mln. eurų.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris ketvirtadienį BNS sakė, operacija tęsiama, yra sulaikytų asmenų.

„Narkotikai rasti vilkike ir jie gabenti tranzitu. Jie nebuvo skirti Lietuvos rinkai“, - BNS sakė E.Šileris.

Daugiau informacijos apie operaciją policija ketina pateikti pirmadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

REKLAMA
Parašyk komentarą
  Komentuoti

  Kriminalai

  Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Broniaus Jablonsko)
  Kaune liepsnoja namas 2016.12.09 22:43  Penktadienio vakarą apie 21 val 30 min. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Kaune, Studentų gatvėje dega namas. Į įvykio vietą iš karto išskubėjo tarnybų ekipažai.
  Kailių salonas (nuotr. TV3)
  Tarsi filme: ilgapirščiai profesionaliai apšvarino kailių saloną 2016.12.09 22:39 Prabangiausių kailinių pakabos tuščios, manekenai išvartyti, rankinės išmėtytos, o tūkstančius kainuojantys drabužiai sumindžioti guli ant žemės. Tokį kraupų vaizdą, atėjęs į savo prabangių kailinių parduotuvę išvydo jos savininkas. Parduotuvės stogas išluptas, matomai per jį, pralobti užsimanę vagišiai ir įlipo. Šoko ...
  Po sprogimo (nuotr. TV3)
  Pakaunėje stiprus sprogimas iki pamatų sugriovė gyvenamąjį namą 2016.12.09 20:40 Raudondvaryje, Akacijų gatvėje naktį atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Sprogus dujų balionams, liepsnos prarijo visą žmonių užgyventą turtą, sudegė viskas – nuo daiktų iki sienų. Kaimynai pasakoja, iš pradžių nepatikėję, kad kaimynystėje dega namas. Teigia manę, kad sproginėja fejerverkai.
  Degantis automobilis (nuotr. TV3)
  Važiavo į mišką pavedžioti šuns, bet liko be automobilio 2016.12.09 20:00 Šilutės ugniagesiai pavakare atskubėjo gesinti prie Ramučių degalinės liepsnose paskendusio automobilio. O šis akimirksniu sudegė – atvažiavus ugniagesiams iš jo jau buvo belikę metalo griaučiai. Paaiškėjo, kad nelaimė įvyko moteriai atvažiavus į mišką pavedžioti šuns. Gyvūnėliui prisilaksčius jo šeimininkė susiruošė ...
  Kauno miesto savivaldybė (nuotr. Fotodiena.lt)
  Savivaldybės korupcijos skandalas įtraukė dar du asmenis 2016.12.09 16:06 Korupciją Kauno rajono savivaldybėje tirianti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) šią savaitę įtarimus pareiškė dar dviem įtariamiesiems. „Trečiadienį buvo sulaikyti du asmenys. (...) Jiems buvo pritaikytos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, jie paleisti“, – BNS penktadienį sakė STT Viešųjų ryšių ...


  RODYTI ŽEMĖLAPĮ

  +3

  Šiauliai

  +6

  Klaipėda

  +3

  Panevėžys

  +5

  Utena

  +4

  Kaunas

  +5

  Vilnius

  +5

  Alytus

  +5
  Vilnius
  2016-12-09 23:12
  Siųsk savo orų nuotrauką:
  SIŲSTI
  Nuotraukos autorius: Gytis Štramaitis

  Valiutų skaičiuoklė

  EUR

  USD

  GBP

  PLN

  Remejas1-apacia
  Į viršų